facebook
Marco Polo - Hotel Iskar -

Hotel Iskar


Fotogalerie


O hotelu

V hotelu se nachází vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, směnárna, lobby bar, hlavní bufetová restaurace, obchod se suvenýry, minimarket, konferenční místnost, společenská místností. Pro děti je k dispozici - brouzdaliště, hřiště, miniklub, minidisko, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Hotel zajišťuje služby praní prádla, čištění a žehlení – za poplatek. V areálu se nachází bazén, menší vodní park s pěti tobogány a skluzavkami, samostatný dětský bazén, sluneční terasa a snack bar u bazénu. Pro sportovní aktivity je připraven basketbal, fotbal, volejbal, kriket , badminton, herna (billiard, šipky, stolní tenis), plážový volejbal či vodní sporty na pláži (zpravidla je v nabídce: jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe).

Pro děti je připraven mini klub (4-12 let), samostatný dětský bazén se skluzavkou, hřiště, diskotéka, speciální dětské menu v restauraci a různé animační programy a soutěže během dne.

Lokalita

Oblíbený hotel Iskar leží jen cca 150 m od písečné pláže. Vzdálenost cca 500 m od centra letoviska Slunečné Pobřeží, 6 km severně od Nessebaru a 35 km od letiště v Burgasu.

Popis pokojů

Všechny uvedené pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén), individuálně řízenou klimatizací, telefonem, TV, trezorem, minibarem, balkónem nebo terasou.

Dvoulůžkový pokoj - 17 m²

Studio - 25 m², pokoj je prostornější než dvoulůžkový, má navíc pohovku a malý kuchyňský kout

Restaurace, bary, stravování


All inclusive stravování zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední kávu, čaj a koláče, během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v době 11:00-23:00, nápoje se podávají v některém z barů či restaurací (přesný rozpis dle rozhodnutí hotelu).


Fitness a lázně

Za poplatek: masáže


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading