facebook
Marco Polo - Hotel Iskar (3*) -

Hotel Iskar (3*)


Fotogalerie


O hotelu

V hotelu se nachází vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, směnárna, lobby bar, hlavní bufetová restaurace, obchod se suvenýry, minimarket, konferenční místnost, společenská místností.

Hotel zajišťuje služby praní prádla, čištění a žehlení – za poplatek. V areálu se nachází bazén, menší vodní park s 5 tobogány a skluzavkami, samostatný dětský bazén, sluneční terasa a snack bar u bazénu.

Pro sportovní aktivity je připraven basketbal, fotbal, volejbal, kriket , badminton, herna (billiard, šipky, stolní tenis), plážový volejbal či vodní sporty na pláži (zpravidla je v nabídce: jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe). Pro děti je připraven mini klub (4-12 let), samostatný dětský se skluzavkou, hřiště, diskotéka, speciální dětské menu v restauraci a různé animační programy a soutěže během dne.

Lokalita

Hotel se nachází v blízkosti letoviska Slunečné pobřeží.

Popis pokojů

Všechny uvedené pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén, toaletní potřeby), individuálně řízenou klimatizací, telefonem, sat TV, trezorem, minibarem, balkónem nebo terasou.

Dvoulůžkový pokoj - 

Studio - pokoj je prostornější než dvoulůžkový, má navíc pohovku a malý kuchyňský kout

Restaurace, bary, stravování


All inclusive stravování zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední kávu, čaj a koláče, během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v době 11:00-23:00, nápoje se podávají v některém z barů či restaurací (přesný rozpis je dle rozhodnutí hotelu).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666