facebook
Marco Polo - Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia -

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia


Fotogalerie


O hotelu

exkluzivní hotel se 160 pokoji a suity, krásná prostorná recepce s atriem, různé společenské místnosti s otevřeným krbem, 6 opticky oddělených restaurací, stylový bar a lounge, 3 výtahy, letní terasa a kavárna, rozsáhlá zahrada (cca 2000 m2) s lehátky a slunečníky, WiFi v celém hotelu zdarma. Prádelní servis za poplatek.

Lokalita

klidná poloha, přímo u lanovky, v blízkosti je nejdelší downhill trať Rakouska (13 km), centrum Hermagoru cca 8 km, jezero Presseggersee cca 15 km, italské hranice cca 15 km, slovinské hranice cca 35 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 580 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 550 km, 5 hodin a 50 minut

Popis pokojů

elegantní nekuřácké pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, samostatným WC, fénem, kosmetickým zrcátkem, župany k zapůjčení pro děti i dospělé, sat. TV, telefonem, minibarem, pokojovým trezorem, WiFi připojením zdarma, posezením a balkonem.

  • Jednolůžkové pokoje Superior s výhledem na vesnici
  • Dvoulůžkové pokoje Superior s výhledem na vesnici, cca 32 m2, pro 2 dosp. a 1 dítě, dvoulůžková postel a pohovka na spaní (délka 1,80 m).
  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe s výhledem do hor, cca 32 m2, pro 2 dosp. a 1 dítě, dvoulůžková postel a pohovka na spaní (délka 1,80 m).
  • Juniorsuite (2 místnosti), strana s výhledem k vesnici, cca 47 m2, pro 2 dosp. a 2 děti, ložnice s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s pohovkou na spaní nebo přistýlkami (oddělen posuvnými dveřmi). 2x TV, vana i sprcha.
  • Juniorsuite (2 místnosti), strana s výhledem do hor, cca 47 m2, pro 2 dosp. a 2 děti, ložnice s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s pohovkou na spaní nebo přistýlkami (oddělen posuvnými dveřmi). 2x TV, vana i sprcha.
Děti do 2 let platí na místě poplatek 15 €/noc.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (do 10:30 h.), odpolední svačina 15:30-16:30 h. formou bufetu, k večeři výběr z menu o 5 chodech včetně salátového bufetu. 1x týdně tematický bufet. Děti mají vlastní menu nebo bufet.

Fitness a lázně

wellness svět Aquapura Spa s rozlohou cca 2400 m2: vnitřní bazén a dětský bazén, venkovní bazén propojený s vnitřním bazénem, vodní lehátka, velká venkovní vířivka, samostatný smyslový vnitřní bazén, solná parní jeskyně, sauny, infrakabiny, různé odpočívárny, Kneippovy bazénky (děti mohou do wellness pouze v doprovodu rodičů, saunový svět pouze od 16 let). Za poplatek: solárium, hotelové kosmetické oddělení se soukromým spa, masáže, koupele a jiné procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

rozsáhlý fitness s moderními přístroji, místnost na aerobik, denní program pro aktivní (průvodcované túry, aj.). 1x týdně živá hudba. Nassfeld +CARD Holiday zdarma: s řadou výhod a slev, včetně využití lanovek zdarma, Aquatrail, 5x týdně program pro děti, využití regionální MHD, aj. Za poplatek: zapůjčení elektrokol.
Pro rodiny: dětský animační program pro děti 3-12 let, 6x týdně, 8 h. denně (v období 30. 6.-9. 9.). Dětské vnitřní hřiště Falkyland (cca 150 m2). Vybavení pro nejmenší: dětské chůvičky, postýlky, židličky, ohřívačky lahví, dětské vaničky, přebalovací pulty, koš na plenky, teploměr, nočník, bryndáčky - vše dle dostupnosti.
Golf speciál pro pokoje Deluxe a Juniorsuity: Greenfee ZDARMA na golfovém hřišti Nassfeld (18 a 6 jamkové hřiště, hřiště je vzdálené 5 km, požadován je minimální handicap pro hru 45)


Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666