facebook
Marco Polo - Palmon Bay Hotel and Spa -

Palmon Bay Hotel and Spa


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový hotelový resort se 192 pokoji a 12 suity disponuje hlavní restaurací, plážovou restaurací a barem (za poplatek), a-la carte restaurací (za poplatek), lobby barem (za poplatek), konferenční místností (za poplatek). Bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i pláže.

Lokalita

hotel se nachází v letovisku Herceg Novi, přímo na písečno-oblázkové pláži (cca 15 m), centrum města cca 3 km. Letiště Tivat cca 27 km.

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, centrální klimatizací, telefonem, LCD TV, minibarem za poplatek, pokojovým trezorem, WiFi připojením.

  • Dvoulůžkové pokoje Standard: v hlavní nebo vedlejší budově, cca 18-20 m2, pro max. 2 osoby.
  • Dvoulůžkové pokoje Standard s bočním výhledem na moře: v hlavní nebo vedlejší budově, cca 18-20 m2, pro max. 2 osoby. Některé pokoje s balkonem.
  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe: ve vedlejší budově, cca 25-29 m2, pokoje s balkonem, pro max. 2 osoby.
  • Dvoulůžkové pokoje bez balkonu: v hlavní nebo vedlejší budově, cca 18-20 m2, pro max. 3 osoby.
  • Dvoulůžkové pokoje Superior Park View: v hlavní nebo vedlejší budově, cca 38-40 m2, pro 2 dosp. a 1-2 děti, výhled do parku, pokoje s balkonem.
  • Dvoulůžkové pokoje Superior Sea View: v hlavní nebo vedlejší budově, cca 38-40 m2, pro 2 dosp. a 1-2 děti, výhled na moře, pokoje s balkonem.

Restaurace, bary, stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Stravování formou bufetu nebo menu, dle možností na místě.

Fitness a lázně

Fitness. Wellness zóna s rozlohou 500 m2, s vnitřním bazénem, saunami, jacuzzi, hamam, solnou jeskyní. Masáže a kosmetické procedury za poplatek.

Aktivity v hotelu a okolí

pro rodiny: Dětská židlička a postýlka na vyžádání.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading