facebook
Marco Polo - Burgas Beach -

Burgas Beach


Fotogalerie


O hotelu

Příjemný rodinný hotel disponuje 252 pokoji. Hotel má přijímací halu s posezením a recepcí, čtyři výtahy, denní bar, hlavní hotelovou restauraci, obchod a kadeřnictví. Ve venkovním areálu je k dispozici bazénový komplex s atrakcemi pro děti (tobogány) a pool barem.

Hotel disponuje zázemím pro děti - dětský bazén, dětské hřiště, herna a miniklub (od 3 do 16 let). Dětskou postýlku lze zajistit na vyžádání za poplatek.

Hostům jsou k dispozici pravidelné animační programy, dále mají hosté bohaté možnosti sportovního vyžití a relaxace (aerobik, lukostřelba, stolní tenis, biliár, tenisové kurty vzdálené asi 500 m od hotelu). Na pláži se nabízí různé vodní sporty za poplatek.

Hotel umožňuje pronájem bezpečnostních schránek na recepci. Lehátka a slunečníky u bazénu lze využívat zdarma.

Lokalita

Hotel se nachází přímo na rozlehlé písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází množství hospůdek a obchodů. Centrum města je vzdáleno cca 1 km, letiště v Burgasu cca 35 km.

Popis pokojů

Dvoulůžkové pokoje velikosti 19 m² mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů) a jsou vybaveny mini ledničkou, klimatizací, televizí se satelitním příjmem, telefonem, trezorem, Wi-Fi připojením a pohovkou. Všechny pokoje mají také balkón.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do parku
Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře

Restaurace, bary, stravování

All inclusive program zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů, svačiny, zmrzlina, nápoje.

Snídaně se podává od 7:30 hod. do 10:00 hod., obědy od 12:00 hod. do 14:00 hod. a večeře od 18:00 hod. do 21:00 hod.
Dvakrát týdně hotel pořádá tematické večeře (balkánská, středomořská). Snacky v baru u bazénu se nabízí od 11:00 hod. do 15:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, čaj a káva jsou k dispozici od 10:00 hod. do 24:00 hod.

Fitness a lázně

Za poplatek: sauna, solárium, masáže, podvodní masáže, perličkové koupele, fyzioterapie


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading