facebook
Marco Polo - Hotel Zefir Beach -

Hotel Zefir Beach


Fotogalerie


O hotelu

Hotel je nově zrekonstruovaný a disponuje 240 útulnými pokoji. V hotelu je přijímací hala s posezením, recepce s nepřetržitým provozem, kde jsou k dispozici trezory (za poplatek), směnárna, výtah, lobby bar, obchod se suvenýry, kavárna a restaurace s terasou. Ve venkovním areálu se nachází bazén s opalovací terasou s výhledem na okolní písečné duny, bar u bazénu.

Hostům jsou k dispozici pravidelné denní a večerní animační programy pro děti i dospělé. V areálu hotelu a jeho těsné blízkosti se nabízí řada možností aktivního odpočinku a relaxace (bowling, jízda na koni, volejbal, minigolf a různé vodní sporty na pláži - některé z aktivit se poskytují za poplatek). Hotel umožňuje bezplatné internetové připojení (Wi-Fi). Slunečníky a lehátka u bazénu lze využívat bezplatně, lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Pro děti je připraven miniklub, dětské hřiště a samostatný dětský bazén s tobogánem, v restauraci dětská židlička a zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Lokalita

Hotel se nachází na jihu letoviska Sluneční pobřeží a je situován jen několik metrů od jemné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti se nachází několik menších obchodů a restaurací. Oblíbené letovisko Nessebar je vzdáleno cca 15 minut chůze.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, klimatizací, satelitní TV, telefonem, mini ledničkou a balkonem.

Promo pokoj: vhodné maximálně pro 2 dospělé osoby
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na ulici: pokoj 19 m², maximálně pro 2 dospělé osoby a 1 dítě
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na bazén: pokoj 19 m², maximálně 2 dospělé osoby a 1 dítě
Family pokoj s výhledem na ulici: rodinný pokoj, který má 2 dvoulůžkové pokoje oddělené dveřmi, min. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti
Family pokoj s výhledem na bazén:rodinný pokoj, který má 2 dvoulůžkové pokoje oddělené dveřmi, min. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti

Restaurace, bary, stravování

Stravování formou polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, nápoje u večeře za poplatek.

Hotel nabízí za příplatek i all inclusive stravování.

Hosté mají na výběr ze široké nabídky pokrmů nejen bulharské, ale i mezinárodní kuchyně. Snídaně od 07:30 hod. do 10:00 hod., oběd od 12:00 hod. do 14:00 hod. a večeře od 18:00 hod. do 21:00 hod. Hostům je k dispozici neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 11:00 hod. do 23:00 hod. v baru u bazénu, káva, čaj, zákusky a zmrzlina se podávají od 15:00 hod. do 17:00 hod. Pizza a sendviče od 11:00 hod. do 15:00 hod. na terase restaurace.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading