facebook

Falkensteiner Hotel Montenegro

Černá Hora se na našem trhu teprve rozhlíží. Je stále ve stínu Chorvatska, ale turisté, kteří se do Černé Hory v minulosti vydali, se do ní rádi vracejí a velmi Černou Horu chválí. Krásné moře, vynikající jídlo, příjemní lidé a kvalitní služby. To vše doplněné možnými výlety do hor a za památkami.
Letos je k dispozici i přímá letecká linka do Černé Hory a to dovolenou v Černé hoře našim klientům ještě více přiblížilo.


Fotogalerie


O hotelu

Hotelový řetězec Falkensteiner je u nás velmi populární u náročné klientely, především svými resorty v Rakousku. Vynikající standard služeb si drží Falkensteiner Montenegro .
Hotel využívá krásný pozemek v malebné zátoce, lemované zalesněnými horami. Nedaleko hotelu je rybářská vesnička s typickou jadranskou atmosférou. Nedaleko je historické město Budva, plné krásných uliček, hospůdek a kavárniček.

Hotel s 236 pokoji byl kompletně zrenovován v roce 2019 a stal se součástí řetězce Falkensteiner. Nachází se zde lobby s recepcí, bar, a-la carte restaurace s velkou terasou, hlavní restaurace s terasou, venkovní bazén, beach club bar, obchod se suvenýry, místnost pro zavazadla. Hotel dále disponuje konferenčními místnostmi s celkovou rozlohou cca 500 m2.

Lokalita

hotel se nachází na malém kopci nad pláží Bečiči, která je vzdálena pouze cca 200 m. Centrum města Budva je vzdáleno cca 4 km.

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, TV, WiFi připojením zdarma, pokojovým trezorem, klimatizací, minibarem.

Comfort – 25 m2 – balkon s výhledem do zahrady
Superior – 28 m2 – balkon s výhledem do zahrady
Deluxe Sea Vuew – 25 m2 – balkon s výhledem na moře
Junior Suite – 60 m2 – ložnice a obývací část – výhled buď na hory nebo částečně na moře
Senior Suite – 65 až 100 m2 – ložnice a obývák – výhled na moře

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně a večeře formou bufetu (případně menu, dle možností hotelu)

Fitness a lázně

zdarma pro klienty hotelu: Wellness zóna Aquapura SPA s rozlohou 1500 m2 nabízí dostatek prostoru k relaxaci a odpočinku, design je zaměřen na pět elementů – zemi, oheň, vodu, dřevo a kov. Krytý bazén, velká zahrada s venkovním bazénem, sauny – finská sauna, parní lázeň, zážitkové sprchy, odpočívárny, fitness s kardio přístroji. SPA centrum za poplatek: masáže a kosmetické procedury.


Proč si vybrat tento hotel

  • Vysoká kvalita služeb hotelového řetězce Falkensteiner.
  • Beach Club bar a restaurace na pláži v blízkosti.
  • Panoramatický bazén a bar u bazénu
  • Zcela nový venkovní zahradní bazén
  • Acquapura SPA o rozloze 1 500 m² se saunami, parní lázní, luxusní sprchou a jacuzzi
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading