facebook
Marco Polo - Hotel Palace Hévíz -

Hotel Palace Hévíz


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Palác Hévíz se nachází na maďarském jezeře Balaton. Své hosty zve na relaxační dovolenou s velkým wellness centrem s mnoha službami. Ubytování je ideální pro individuální cestovatele a páry, kteří si cení pohodlí.
Palace Hevíz má vlastní restauraci, terasu, kavárnu a několik obchodů, podzemní parkoviště, obrovské wellness centrum a hernu pro dětil. WiFi.

Lokalita

Hotel Palace Hévíz se nachází ve stejnojmenném maďarském městě Hévíz na západním konci jezera Balaton. Největší vnitrozemské jezero v zemi je oblíbenou prázdninovou destinací a je ideální pro opalování, koupání a různé vodní sporty, zejména v letních měsících. V bezprostřední blízkosti najdete několik restaurací a obchodů. Malý městský park s termálním jezerem je jen pár minut chůze od hotelu. Díky své centrální poloze je hotel také ideálním výchozím bodem pro výlety po malebné krajině v regionu.

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj: 26-30 m², sprcha, župan (zdarma), fén, klimatizace zdarma, individuálně nastavitelná, minibar za poplatek, trezor, 1 TV (satelitní TV), telefon.
Podkrovní pokoj: 16-20 m2, střecha / šikmá střecha, sprcha, župan (zdarma), fén, klimatizace zdarma, individuálně nastavitelná, minibar za poplatek, trezor, 1 TV (satelitní TV), telefon.
Rodinný pokoj: 31-35 m², s možností přistýlky, sprcha, župan (zdarma), fén, klimatizace zdarma, individuálně nastavitelná, minibar za poplatek, trezor, 1 TV (satelitní TV), telefon.
Apartmán: 36-40 m², byt, kombinovaný obývací pokoj / ložnice, 1 samostatná ložnice, gauč, sprcha, župan (zdarma), fén, klimatizace zdarma, individuálně nastavitelná, minibar za poplatek, trezor, 1 TV (satelitní TV), telefon.

Restaurace, bary, stravování

V dopoledních hodinách na vás čeká pestrá snídaně, kde najdete teplá i studená jídla. Večeře se skládá z mnoha kulinářských specialit z maďarské a mezinárodní kuchyně. V slunečných dnech je otevřená terasa, kterou mohou hosté k dispozici.

Fitness a lázně

Wellness centrum je v blízkosti krytého bazénu. Vířivka, sauna a parní lázeň vás zvou k strávení relaxačních hodin po celý den. Hotel Palace Hévíz nabízí také různé masáže, kosmetické a léčebné procedury. Rezervace je nutná aspoň 1 den předem na recepci.


Proč si vybrat tento hotel

  • Termálnímu jezero: cca 300 metrů
  • Prvotřídní catering
  • Vysoce kvalitní wellness centrum

  • Klidná, přesto centrální poloha u jezera Balaton
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading