facebook
Marco Polo - Aman Resort Sveti Stefan -

Aman Resort Sveti Stefan


Fotogalerie


O hotelu

K hotelu patří ostrov Sveti Stefan, který vznikl v 15. Století, nabízí velké množství wellness, gastronomických a zábavních zážitků. Ostrov Sveti Stefan disponuje 51 pokoji a suity, dále je ve Vile Miločer z 19. století 8 suite, vile se nachází na pevnině. Resort nabízí recepci, WiFi připojení zdarma, terasy, 3 bazény (Aman Spa vnitřní a venkovní bazén, Signature venkovní bazén a Cliff Pool – Adults only bazén).

Lokalita

Hotel leží v nádherné písečné zátoce u jaderského moře, uprostřed olivovníků. Jihovýchodně od města Podgorica, cca 60 minut od letiště. Přístup ke 3 plážím – Sveti Stefan a Kings beach jsou veřejné pláže s hotelovým úsekem, Queens beach je soukromá pláž s přístupem pouze pro hotelové hosty.

Popis pokojů

Pokoje jsou situovány na ostrově Sveti Stefan a na pevnině ve Vile Miločer. Každý pokoj disponuje ložnicí a koupelnou s vanou nebo sprchou, TV, WiFi připojením, pokojovým trezorem.

Sveti Stefan

 • Village Room: cca 45-50 m2, útulné pokoje si zachovaly charakter původních domků. Pokoje nabízí výhled na náměstíčko, uličky a nádherné střechy.
 • Cottages: cca 50-60 m2, tyto pokoje jsou designovány do podoby původních černohorských rybářských domovů, všechny jsou v designu jedinečné. Pokoje nabízí výhled na náměstíčko, uličky a nádherné střechy. Některé pokoje mají předsíň nebo obývací část.
 • Deluxe Cottages: cca 60-100 m2, tyto pokoje jsou designovány do podoby původních domovů obyvatel ostrova, všechny jsou v designu jedinečné. Pokoje jsou definovány vetší rozlohou pokoje, venkovním prostorem nebo výhledem na moře. Některé pokoje mají předsíň nebo obývací část.
 • Grand Cottage: cca 110 m2, pokoje nabízí rozsáhlou ložnici, samostatný obývací pokoj a velkou koupelnu. Výhled na hotelovou vesničku nebo na pláž.
 • St. Sava Cottage: cca 105 m2, hlavní ložnice s king size postelí a obývací částí (50 m2), druhou menší ložnicí s king size postelí (cca 18 m2), společná koupelna, terasa s výhledem na pláž Sveti Stefan a zátoku Miločer.
 • Two Bedroom Suite: cca 140 m2, hlavní ložnice (35 m2) a vedlejší ložnice (28 m2) jsou propojeny obývací částí, 2 koupelny, výhled na pláže Sveti Stefan nebo Miločer. Vstup do suity je přes jednu z ložnic, vhodné tedy zejména pro rodiny.
 • Three Bedroom Village Cottage: cca 170 m2, dvě budovy spojené soukromým dvorkem, výhled na jaderské moře, ideální pro rodiny se staršími dětmi. Hlavní budova nabízí ložnici (39 m2), koupelnu a obývací pokoj. Druhá budova nabízí 2 ložnice umístěné nad sebou, dvoulůžková postel a dvě jednolůžkové postele. Celkem 3 terasy.
 • Adriatic Suite: cca 155 m2, obývací pokoj na dvou patrech, hlavní ložnice s koupelnou, menší ložnice, spíž, 3 terasy, lze kombinovat s jinými budovami (cottages). Ideální pro velké rodiny nebo skupiny přátel.
 • Sveti Stefan Suite: cca 165 m2, na dvou podlažích, soukromý bazén, nádherný výhled na moře z rozsáhlé terasy, ložnice, obývací pokoj s krbem, parní lázeň, spíž.
Vila Miločer
 • Miločer Garden View: cca cca 70 m2, obývací pokoj s krbem, koupelna s volně stojící vanou, samostatná sprcha, WC, velmi úzký balkon, výhled do zahrady.
 • Milořer Sea View: cca cca 70 m2, obývací pokoj s krbem, koupelna s volně stojící vanou, samostatná sprcha, WC, velmi úzký balkon, výhled na moře k ostrovu Svati Stefan.
 • Queen Marija Suite: cca cca 125 m2, nachází se v samostatné budově u vily, obývací pokoj, ložnice, koupelna, samostatná jídelna, krb se nachází v obývacím pokoji i ložnici. Malá terasa.

Fitness a lázně

Zdarma finská sauna a parní lázeň, fitness centrum s rozlohou 140 m2. Za poplatek wellness centrum AMAN SPA – kosmetické procedury a masáže.


Proč si vybrat tento hotel

 • Luxusní resort v podobně původní vesničky na malebném ostrově
 • Dva venkovní a jeden vnitřní bazén, jeden z venkovních bazénů je adults only
 • Přístup ke třem plážím - z toho jedna soukromá hotelová
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading