facebook
Marco Polo - Residence Sole Alto -

Residence Sole Alto

Skirama Dolomiti
Marilleva


Fotogalerie


O hotelu

Komplex je tvořen hlavní budovou a třemi ubytovacími bloky, kdy dva z nich jsou vzájemně propojeny vnitřními chodbami. Nachází se přímo na sjezdovce v lyžařském středisku Folgarida/Marilleva. Obchody jsou přímo vedle hotelu, centrum s restauracemi a bary je asi 1 km daleko. Vybavení: společenská místnost s Wi-Fi (za poplatek), bar, kavárna, sluneční terasa a lyžárna.

Lokalita

Hotel leží v nadmořské výšce 1400 m n.m. uprostřed kouzelného horského světa mezi přírodními parky Adamello Brenta a Stelvio. Pro lyžaře je poloha ideální, jelikož se budova nachází přímo v lyžařské oblasti "Folgarida / Marilleva/Madonna di Campiglio".

Info pro lyžaře 
lanovka: cca 300 m dolů po sjezdovce (sjezdovka„Copai Panciana“)
Běžkařská trasa: cca 9 km v Mezzaně
Kluziště: asi 9 km
Půjčovna lyží / škola: cca 1 km (za poplatek)

Popis pokojů

Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, TV, kuchyňským koutem (s lednicí a elektrickým sporákem), jídelním koutem a varnou konvicí.

  • Jednopokojový apartmán pro 3 osoby: cca 22 m², obývací ložnice s manželskou postelí nebo rozkládacím gaučem a jednolůžko.
  • Jednopokojový apartmán pro 4 osoby: cca 24 m², obývací ložnice s rozkládací pohovkou a 1 pokoj s palandou oddělený posuvnými dveřmi, balkon.
  • Dvoupokojový apartmán pro 4 osoby: cca 30 m², obývací ložnice s rozkládací pohovkou, 1 pokoj s palandou oddělený posuvnými dveřmi.
  • Dvoupokojový apartmán pro 6 osob: cca 45 m², obývací ložnice s rozkládací pohovkou a samostatným lůžkem, 1 pokoj s jednolůžkem a 1 pokoj s palandou, vše oddělené posuvnými dveřmi (některé jsou dvoupodlažní).
Dětská postýlka do 3 let - 20€/týden (na vyžádání v CK). Maximální počet osob nesmí být překročen včetně dětí do 3 let.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravování.
Bar a kavárna v hotelu.

Fitness a lázně

Za poplatek cca 5€: krytý bazén v hotelu Sole Alto (cca 5x15 m).
Koupací čepice povinná (možnost nákupu na místě, cca 3 €)


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading