facebook
Marco Polo - Bluebay Beach Resort & SPA -

Bluebay Beach Resort & SPA

Dovolená na Zanzibaru může mnoho podob.
Na východě ostrova najdete dlouhé písčité pláže, které lákají k procházkám a jsou omývány tyrkysově zbarveným Indickým oceánem. Projevuje se tu ale velmi silně odliv, takže, kdo rád plave v moři, musí počítat s tím, že musí popojít mělkých mořem k větší hloubce, nebo si vybrat hotel s molem, které na hloubku vede.
Na severu a severozápadě se odliv tolik neprojevuje a plavat v moři se dá. Některé hotely jsou ale postavené na skalisku a nemají vlastně pláž.
Je tedy třeba vybírat pečlivě, podle toho, co od dovolené na Zanzibaru očekáváte.

Pokud se rozhodnete pro Bluebay Beach Resort, musíte počítat s odlivem. Ovšem nádherná pláž a skvělý hotel vám tenhle mírný handicap určitě vynahradí.

Velmi hezké a stylové pokoje, vynikající kuchyně , sportoviště a lázně. A samozřejmě, krásná pláž s bílým pískem a tyrkysové moře.


Fotogalerie


O hotelu


Bluebay Beach Resort & Spa je velmi příjemný luxusní resort, postavený ve Svahilském stylu, patřící rodinné společnosti. Je po nedávné rekonstrukci a díky rozsáhlé zahradě plné kokosových palem (na pozemku je jich téměř 1 000) a tropických rostlin, má výbornou atmosféru.

Lokalita

Přímo u krásné bílé písčité pláže.

Popis pokojů

Pokoje
Všechny pokoje v Bluebay jsou prostorné, světlé a krásně dekorované s zanzibarském stylu s ručně vyřezávaným nábytkem.

Pokoje Garden View (33 m2)
Pokoje jsou v šesti vilách (každá vila má 4 pokoje) a dohromady tvoří samostatné oddělení v areálu. Obklopují bazén, který slouží především hostům těchto pokojů.

Pokoje Superior (33 m2)
Všechny Superior pokoje mají výhled na moře (některé částečně, jiné přímo). Jsou postavená na mírně vyvýšeném místě a na moře je výhled přes řídký palmový háj.

Aktivity v hotelu a okolí

Potápěčské centrum přímo v hotelu
Lázně s masážemi
Posilovna
Tenis
Stolní tenis
Vodní sporty (šnorchlování, kánoe, rybaření)


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading