facebook
Marco Polo - Hotel Kolmhof (S) -

Hotel Kolmhof (S)


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený hotel s 59 pokoji disponuje vstupní halou s recepcí, restaurací, barem, jizbou s kachlovými kamny, letní terasou, loukou s lehátky, výtahem. WiFi zdarma. Dětská herna.

Lokalita

klidná poloha, v centru obce Bad Kleinkirchheim, ideální výchozí bod pro pěší turistiku a horskou cykloturistiku. Jezero Millstätter See cca 12 km, Villach cca 30 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 550 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 530 km, 4 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 385 km, 4 hodiny a 35 minut

Popis pokojů

útulně zařízené pokoje s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, kabel. TV, některé pokoje s balkonem. 

  • Dvoulůžkové pokoje Nockalm: cca 22 m2, bez balkonu, sprcha.
  • Dvoulůžkové pokoje Kärnten: cca 25-30 m2, pro 2 dosp. + 1 dítě do 11,99 let, přistýlka.
  • Juniorsuite Maibrunn: cca 36-40 m2, pro 2-4 osoby, oddělitelná obývací ložnice s rozkládací pohovkou, dvoulůžková postel, samostatné WC.
  • Panoramasuite Maibrunn: cca 50 m2, pro 2-5 osob, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, arkýřová ložnice, koupelna s velkou vanou, samostatné WC, navíc jednolůžková postel.
  • Třípokojové apartmány Kaiserburg: cca 60 m2, pro 2-5 osob, ideální pro rodiny.
Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma, na vyžádání, maximální počet osob na pokoji nelze překročit ani o infanta do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 5 chodech (během týdne se střídají bufety s dezerty, předkrmy, nebo saláty). 1x týdně slavnostní večeře. Děti do 11 let mají dětské menu nebo k dispozici dětský bufet. 

Fitness a lázně

fitness, wellness zóna s vyhřívaným venkovním bazénem (16 x 8 m), propojený s vnitřní částí, parní lázeň, bylinná sauna, finská sauna, infrakabina, odpočívárny, vířivka. Ovoce, čaj a džusy ve wellness zóně zdarma. Za poplatek: solárium a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis, volejbal, kola k zapůjčení dle dostupnosti. Za poplatek: jezdectví (cca 500 m), elektrokola k zapůjčení na recepci, 1x týdně průvodcované túry pro malé i velké. 
zdarma: využití vlastní hotelové pláže u Millstätter See (cca 12 km),  Kärtner Card zdarma s řadou výhod a slev (např. využití některých lanovek zdarma).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading