facebook
Marco Polo - Hotel Latini (S) -

Hotel Latini (S)


Fotogalerie


O hotelu

příjemný hotel se 105 pokoji, restaurací, pizzerií, hotelovým barem, WiFi připojením v celém hotelu a na zahradě, zahrada s lehátky a slunečníky.

Lokalita

hotel se nachází v Zell am See v části Schüttdorf, lanovka AreitXpres Bahn pouze cca 300 m. Vlakové nádraží cca 2 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 460 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 515 km, 5 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 480 km, 5 hodin

Popis pokojů

útulně zařízené pokoje nabízí kabel. TV, pokojový trezor, telefon, sprchu, WC, fén.

  • Jednolůžkové pokoje Alpenrose: cca 15 m2.
  • Dvoulůžkové pokoje Alpenrose: cca 20 m2, navíc balkon.
  • Dvoulůžkové pokoje Enzian: cca 25 m2, navíc rozkládací pohovka, francouzský balkon.
  • Rodinné pokoje Edelweiss: cca 35 m2, pro 2-4 osoby.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7-10.30 h.). Při rezervace polopenze navíc k večeři menu o 5 chodech nebo tematická večeře. 

Fitness a lázně

moderní wellness zóna Gold Spa s vnitřním bazénem (10 x 5 m), fitness, saunou, parní lázní, infrakabinou. Župany k zapůjčení zdarma. Za poplatek: masáže, kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

průvodcované túry, jóga, fitness a jiné aktivity dle týdenního programu. Zell am See/Kaprun Card zdarma s řadou výhod a slev - polovina května až polovina října, otevírací doby dle počasí. Neomezeně v ceně: regionální doprava v Pinzgau, jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalmbahn, Sonnkogelbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 okružní výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. 25 % sleva na green fee na golfovém hřišti v Zell am See.
Pro rodiny: dětské hřiště, dětské židličky.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading