facebook
Marco Polo - Hotel Latini (S) -

Hotel Latini (S)


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený 4 hvězdičkový hotel se 105 pokoji, velkou lobby s recepcí a pohodlným posezením, pizzerie Papa Rudolfo, pivní zahrada, velká restaurace s několika oddělenými místnostmi, UNO bar, jizba, vnitřní zahrada, výtah, místnost na kola (hlídaná kamerou), v garážích je možnost nabíjení elektroautomobilů (za poplatek). WiFi připojení v celém hotelu zdarma. Klidná zahrada s lehátky a slunečníky.

Lokalita

hotel se nachází v Zell am See v části Schüttdorf, lanovka AreitXpres Bahn pouze cca 300 m. Vlakové nádraží cca 2 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 460 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 515 km, 5 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 480 km, 5 hodin

Popis pokojů

útulně zařízené pokoje nabízí sprchu, WC, fénem, kosmetické zrcátko, župany k zapůjčení, psací stůl, kabel. TV, pokojový trezor, kávovar na espresso včetně pár kapslí, některé pokoje s balkonem nebo francouzským balkonem.

  • Jednolůžkové pokoje Alpenrose: cca 15 m2.
  • Dvoulůžkové pokoje Alpenrose: cca 20 m2
  • Dvoulůžkové pokoje Komfort/Enzian: cca 25 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 12,99 let, navíc rozkládací pohovka.
  • Juniorsuite Edelweiss: cca 35 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 12,99 let, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, dvoulůžkový pokoj.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o děti do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7-10.30 h.). K večeři menu o 5 chodech nebo tematická večeře (18.30-20.30 h.). 

Fitness a lázně

moderní wellness zóna Gold Spa s rozlohou 900 m2: vnitřní bazén (12 x 6 m, cca 28°C, 7-21 h., od 18 h. pouze pro dosp.). Pro dosp. od 14 let: bylinná parní lázeň, finská sauna, biosauna, infrakabina, zážitkové sprchy, Kneippovy bazénky, odpočívárny (15-21 h.). Ve wellness zóně je k dispozici voda a čaj. Za poplatek: masáže, kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Zell am See/Kaprun Card zdarma s řadou výhod a slev - polovina května až polovina října, otevírací doby dle počasí. Neomezeně v ceně: regionální doprava v Pinzgau, jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalmbahn, Sonnkogelbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 okružní výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. 
25 % sleva na green fee na golfovém hřišti v Zell am See.
Pro rodiny: dětské hřiště, dětské židličky.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading