facebook
Marco Polo - Filitheyo Island Resort -

Filitheyo Island ResortFotogalerie


O hotelu

K tomuto resortu máme velmi speciální vztah: před lety jsme jej "přivedli" na český trh a měli jsme v něm celou řadu klientů, kteří vždy oceňovali především fantastický podmořský svět pouhých pár metrů od pláže. Velmi přírodně koncipovaný areál se nachází na ostrůvku o rozloze cca 900x500 metrů. Hostům zde slouží dva restauranty, dva bary, bazén, boutique, knihovna a WLAN (za úhradu).

Lokalita

Atol Faafu, na ostrov je doprava hydroplánem (cca 40 minut) a dále cca 15 minut lodí.

Popis pokojů

Vila Superior: 51-60 m², strana k moři, koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená), umístění jako dvojbungalovy. 

Vila Deluxe: 61-70 m², strana k moři, koupelna s denním světlem, nahoře polootevřená koupelna, sprcha, vana, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená), umístěn jako jeden bungalov.

Vodní vila: 81-90 m², vodní bungalov (na kůlech nad lagunou), výhled na moře, posezení, koupelna, sprcha, vířivka, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená)

Rodinná vila: 101–120 m², se spojovacími dveřmi, 2 ložnice, strana k moři, 2 koupelny, vana/sprcha, 2 toalety, fén, klimatizace, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená)

Restaurace, bary, stravování

Stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.
Plná penze: snídaně, oběd a večeře formou bufetu.
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, pivo, domácí víno, vybrané koktejly a alkoholické nápoje), nealkoholické nápoje z minibaru (denně doplňovány), pří pobytu na alespoň 5 nocí 2 výlety (Island Hopping a Sunset/Morning fishing) 

Restaurace:

Hlavní restaurace:
podávání snídaní, obědů a večeří. Mezinárodní kuchyně.
Sunset restaurace a bar: umístěna na špičce ostrova. Možnost velkého výběru koktejlů, snacků, čerstvých džusů a evropských vín. 
Filitheyo hlavní bar: bar umístěn ve stínu palem, který nabízí velké množství nápojů.

Možnost privátní večeře ve dvou pro slavnostní příležitosti. 

Fitness a lázně

Za úhradu wellness Filitheyo Spa a Al Fresco Massage Lounge.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, beachvolejbal a stolní tenis. Za úhradu windsurfing, kajaky, plachtění a biliár. POTÁPĚNÍ, ŠNORCHLOVÁNÍ: reef se nachází cca 25 až 100 metrů od ostrova. Největším tahákem jsou dva vraky v hloubce cca 30 metrů. Funguje zde potápěčská škola, PADI, SSI + CMAS.


Proč si vybrat tento hotel

  • Fantastický podmořský svět jen pár metrů od pláže
  • Blízkost reefu vytváří jedny z nejlepších podmínek pro šnorchlování na Maledivách
  • Velmi přírodně koncipovaný areál plný bohaté vegetace
  • Family Villa: některé pokoje Superior lze propojit, což ocení rodiny s dětmi
  • Potápěčská škola (PADI, SSI, CMAS) se zkušenými evropskými instruktory
  • Bonbónkem pro potápěče jsou dva lodní vraky v hloubce cca 30 metrů
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading