facebook
Marco Polo - Equator Village Resort -

Equator Village Resort

Vážení klienti, vláda Malediv se rozhodla vyžadovat po každém návštěvníkovi po příletu negativní test na Covid 19. Abychom vám ulehčili náklady spojené se získáním potřebného testu, rozhodli jsme se, uhradit vám výdaje na test až do výše 1.750,- Kč na účastníka cesty.


Resort je vhodný pro nenáročné klienty a hlavně pro ty, kteří chtějí poznat život místních obyvatel. Equator Village se nachází v klidné části ostrova Gan, který je s dalšími ostrovy Addu City propojen silnicemi (celková délka cca 29 km). Ostrovy můžete objevovat na kole a seznámit se s maledivským obyvatelstvem, zvyky, tradicemi a také kulturou. Na Addu atolu jsou výborné podmínky pro potápění, nachází se zde spousta potápěčských lokalit. U resortu se nachází útes, který je vzdálený cca 25 metrů a je vhodný pro šnorchlování a objevování krás podmořského světa.


Fotogalerie


O hotelu

Počet pokojů: 78
Zařízení / veřejné prostory jsou bezbariérové
Recepce / recepce
WLAN, zdarma

Lokalita

Addu Atoll

Transfer: pravidelná letecká linka + rychloloď cca 90 minut
Písečná pláž

Popis pokojů

Standard pokoj: cca 20 m²,  koupelna se sprchou a WC, klimatizace zdarma, ventilátor, trezor (zdarma), 1 TV (satelitní TV, místní program), rychlovarná konvice, lednička, terasa (zařízená), výměna povlečení, výměna ručníků

Restaurace, bary, stravování

Stravování: 

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.
Plná penze: snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
All inclusive: snídaně (švédské stoly), oběd (švédské stoly), večeře (švédské stoly), nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, koktejly, 9:00 - 12:00), občerstvení (16:00 - 18:00) , Káva / čaj a pečivo (16:00–18:00), mezinárodní lihoviny zdarma.

Bar, pool bar a kavárna

Fitness a lázně

Za poplatek: Spa a masáže

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně: bazén, volejbal, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol
Za poplatek: Jetski, Stand-up pádlování, potápěčská škola: PADI

Potápěčská oblast: vrak


Proč si vybrat tento hotel

  • Jedinečná možnost objevování maledivského života a kultury
  • Pestré možnosti pro milovníky šnorchlování a potápění
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666