facebook
Marco Polo - Baros Maldives Resort 5* - - Pohled na ostrov s vilami nad vodou

Baros Maldives Resort 5*

Vážení klienti, vláda Malediv se rozhodla vyžadovat po každém návštěvníkovi po příletu negativní test na Covid 19. Abychom vám ulehčili náklady spojené se získáním potřebného testu, rozhodli jsme se, uhradit vám výdaje na test až do výše 1.750,- Kč na účastníka cesty.

Slevy na ubytování až 35%!!!!
Zrušení pobytu či změna bez poplatku až 3 dny před odletem (kromě termínu pobytu 24.12.2020-5.1.2021, kde platí limit 7 dní).

Legenda na Maledivách! Baros je skutečný klenot pro romantiky, znalce a ty, kteří hledají relaxaci.


Fotogalerie


O hotelu

Baros Maldives je krásný korálový ostrov, který se leží v Severním atolu. Z letiště na Male, které je od ostrova vzdálené 16 km, se na ostrov dopravíte za 25 minut rychlou lodí.

Lokalita

North Male Atoll

Popis pokojů

Všechny vily, ať už ty nad vodou nebo na pláži uprostřed bujné zeleně, nabízejí pohodlí a klid. Zde najdete to pravé místo, kde můžete uniknout před veškerými starostmi světa. Hotel nabízí ubytování v celkem 75 pokojích. Není zde povolen pobyt pro děti mladší 8 let.

Deluxe Villa
81-90 m², venkovní částečně zastřešená koupelna se sprchou a vanou, župan, pantofle, vysoušeč vlasů, klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, žehlicí prkno, žehlička, TV s plochou obrazovkou, iPod dokovací stanice, telefon, Wi-Fi, rychlovarná konvice, stroj na espresso, káva/čaj.

Baros Villa
101-120 m2, identické vybavení jako deluxe villa. Z terasy se nabízí přímý vstup na pláž.

Water Villa
92 m², vily umístěné nad hladinou moře mají z privátní terasy krásný výhled na moře a přímý vstup do laguny.

Baros Pool Villa
121-150 m2, tyto vilky leží v části ostrova s výhledem na lagunu. Na terase je privátní bazén a od lýže vás dělín opravdu jen pár kroků.

Water Pool Villa
121-150 m2, vilky umístěné na vodou s výhledem na lagunu a privátním bazénem na terase.

Pro ještě větší komfort hotel nabízí ubytování v pokojích typu Baros Suite a baros Residence. Nabídku na pobyt v těchto pokojích rádi na vyžádání připravíme.

Restaurace, bary, stravování

V hotelu jsou a-la-carte 3 restaurace a 2 bary, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Hotel nabízí i stravováni formou „Destination dining“, kdy máte požnost posnídat či povečeře prakticky kdekoli na ostrově – na pláži, s piánem na terase či u bazénu.

Popis stravování:
Snídaně: v hlavní restauraci
Polopenze: je omezena pouze na hlavní restauraci resortu, restauraci Lime na bázi a-la-carte. Pokud chtějí hosté využít jinou restauraci, pak mají nárok na slevu za jídlo ve výši 45%.
Polopenze dine around: snídaně v restauraci Lime, pro večeři mají hosté na výběr mezi restaurací Lime a Cayenne. Při pobytu na alespoň 4 noci mají možnost 1 večeře v restauraci Lighthouse.
Plná penze Baros delights – „all inclusive“: snídaně v restauraci Lime, oběd v restauraci Lime nebo Cayenne, 1 večeře (na 4 noci pobytu) v restauraci Lighthouse nebo sleva 45% na jídlo v těto restauraci, neomezené množství nápojů v restauracích a barech (dle otvírací doby, neplatí pro minibar).

Fitness a lázně

Serenity Spa nabízí výběr terapeutických a zkrášlujících procedur. Vysoce kvalifikovaní a zkušení terapeuti uklidní vaši mysl i duši a rovnováhu těla.

Aktivity v hotelu a okolí

Kromě vynikajících možností pro potápění (PADI přímo v hotelu) a šnorchlování nabízí rezort širokou nabídku vodních sportů (kajak, paddleboard, catamaran, windsurfing, vodní lyže, wakeboard).
Hostům je dále k dispozici bazén, fitness centrum, ping pongový stůl, 6x týdně ranní lekce jógy a Marine Center, kde se můžete dozvědět spoustu zajímavostí ohledně podmořského života.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading