facebook
Marco Polo - Medhufushi Island Resort -

Medhufushi Island Resort


Fotogalerie


O hotelu

Medhufushi Island Resort je rájem klidu a relaxace. Ostrov zdobí kokosové palmy a tropické rostliny. Kolem ostrova se nachází laguna v odstínech tyrkysové a třpytivě azurově barvy. Resort se také pyšní skvělými potápěčskými místy, lázněmi, plážemi s bílým pískem, které jsou lemované krásným útesem. 

Lokalita

Meemu Atoll, vzdálenost od letiště 130 km 

Transfer: rychlolodí cca 2 hod, hydroplánem cca 40 minut (za příplatek)
Rozloha:  délka cca 1000 m, šířka cca 200 m.

Popis pokojů

V rezortu se nachází 112 vil, které jsou postaveny na 10 hektarech. Každá vila je postavena v přírodním luxusním stylu, kde každý nalezne svůj klid a relax. 

Beach Villa Semi Detached: cca 65 m2, Plážové vily jsou postaveny v bílém písku a jsou obklopeny bujnou vegetací pro větší soukromí. Mezi vybavení patří klimatizace, fén, mini bar, sat. TV, trezor, vybavení pro přípravu čaje a kávy.Vily jsou odděleny dveřmi.
Beach Villa: cca 65 m2, Plážové vily jsou postaveny v bílém písku a jsou obklopeny bujnou vegetací pro větší soukromí. Mezi vybavení patří klimatizace, fén, mini bar, sat. TV, trezor, vybavení pro přípravu čaje a kávy.
Water Villa: cca 60 m2, Vodní vily jsou orientované buďto k východu nebo západu slunce. Nacházejí se nad křišťálově čistou lagunou V ložnici mají okna od podlahy ke stropu, takže si můžete plně vychutnat výhled na lagunu, do které můžete také sestoupit po soukromých schodech. Vily disponují také velkou terasou.
Beach Villa suites: cca 178 m2: tento typ ubytování ocení hlavně rodiny a nebo skupiny přátel. Skládají se ze dvou plážových vil propojených venkovním posezením. Dvě ložnice a společná terasa.
Lagoon Villa: cca 152 m2, nejluxusnější vily postavené na Maledivách najdete právě v tomto resortu. Tyto vily jsou jen dvě v celém resortu. Postavené jsou přímo nad lagunou. Doporučujeme pro klienty, kteří opravdu touží po opravdovém soukromí.

Restaurace, bary, stravování

Stravování

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.
Plná penze: snídaně, oběd a večeře formou bufetu.
All inclusive: snídaně, obědy a večeře, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, voda, pivo, domácí víno, vybrané koktejly a alkoholické nápoje od 10:00 - 24:00), odpolední káva / čaj, voda a nealkoholické nápoje v minibaru (denně doplňovány)

Restaurace:

Malaafaiy: umístěna vedle bazénu s výhledem na lagunu. V této restauraci si vychutnáte jak svou snídani, tak i oběd a večeři. 
Alfresco: restaurace s open air posezením a výhledem na západ slunce.
The Vilu Bar: bar postavený nad lagunou s krásným výhledem na pláž a oceán. Zde si můžete vychutnat ty nejlepší koktejly. 

Fitness a lázně

Posilovna
Masáže

Aktivity v hotelu a okolí

Šipky, stolní hry, volejbal, windsurfing, katamarán, surfing, kanoe, stolní tenis a billiard, potápění, šnorchlování.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

V tomto hotelu můžete zažít.

Potápění, šnorchlování

potápění a šnorchlování

Luxusní dovolená

luxusní dovolená

Pobytové zájezdy

pobytové zájezdy

Romantické pobyty

romantické pobyty

Wellness

Jóga, relax, fitness

Náš tip

náš tip
Předcházející snímek
Následující snímek
loading