facebook
Marco Polo - Hotel Alpina Resort Nature & Wellness -

Hotel Alpina Resort Nature & Wellness


Fotogalerie


O hotelu

wellness hotel s přijímací halou s recepcí, barem, restaurací, zimní zahradou, výtahem, letní terasou, loukou s lehátky na opalování, internetovým koutkem. WiFi připojení v hotelu zdarma.

Lokalita

hotel se nachází v centru obce Wenns, Imst cca 8 km, lanovka Hochzeiger cca 8 km, lanovka k ledovci Gletscherbahn cca 26 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 540 km, 6 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Brna: cca 680 km, 7 hodin a 15 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, sat. TV, pokojovým trezorem, minibarem.

  • Dvoulůžkové pokoje: cca 21 m2, některé pokoje s balkonem.
  • Dvoulůžkové pokoje Sonnenzimmer: cca 28 m2, lodžie, pro 2-3 osoby, obývací koupelna. 
  • Rodinné pokoje: cca 35 m2, pro 2-4 osoby, obývací ložnice, propojovací dveře.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o infanta do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

plná penze: snídaně formou bufetu, 12-13.30 h. polévka formou samoobsluhy, 15.30-16.30 h. odpolední svačina se zákuskem a čajem. K večeři výběr z menu o 4 chodech nebo formou bufetu. Kuchyně je známá využitím regionálních a přírodních produktů. Navíc 7.30-17 h. voda, čaj a džusy.

Fitness a lázně

wellness zóna s krytým bazénem (cca 42 m2), finskou saunou, biosaunou, eukalyptovou parní lázní, infrakabinou, vyhřívanými lehátky/lavicemi, odpočívárnou. Velké fitness. Za poplatek: masáže, solárium a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Za poplatek: Pitzpark Wenns (cca 850 m) a Area 47 (17 km) - velké volnočasové centra s lanovými parky, vodním světem, místem na surfování a mnoho dalšího, lanovky Hochzeiger Bergbahnen cca 8 km.
Pro rodiny: za poplatek: hlídání děti v Pitzi klubu, cca 8 km, pro děti 3-12 let s vyškoleným personálem (od 3. 6.)., vstup zdarma do muzea Naturparkhaus Kaunergrat, dětská herna, stolní tenis, herní konzole. Průvodcované túry pro rodiny.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading