facebook
Marco Polo - Panorama Hotel Turracher Höhe -

Panorama Hotel Turracher Höhe


Fotogalerie


O hotelu

komfortní hotel s 55 renovovanými pokoji a suity, vedený s osobním přístupem, disponuje krásným výhledem na jezero a nabízí lobby s recepcí, společenskou místnost, bar, restauraci s nádherným výhledem. WiFi připojení v lobby zdarma.

Lokalita

hotel leží přímo v lyžařské oblasti, v nadmořské výšce 1763 m. a je výjimečný svojí polohou mezi horou a jezerem. Ideální pro lyžování od prosince do dubna. Sjezdovka je přímo u hotelu, lanovka cca 100 m, půjčovna/lyžařská škola cca 200 m, lyžárna je v hotelu.

Vzdálenost z Prahy: cca 490 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 430 km, 5 hodin

Popis pokojů

moderní a renovované pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, župany k zapůjčení, telefonem, sat. TV, malou chladničkou, balkonem, často s nádherným výhledem na jezero nebo okolní hory.

  • Dvoulůžkové pokoje Nockberge: cca 22 m2, strana k jihu, dvoulůžková postel a pohovka na spaní (pro až 2 děti do 15,99 let).
  • Dvoulůžkové pokoje Turracher See: cca 26 m2, výhled na jezero, dvoulůžková postel a pohovka na spaní (pro 1 dítě do 15,99 let).
  • Jednolůžkový pokoj: dvoulůžkový pokoj pouze pro 1 osobu.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s biokoutkem, večeře formou výběru z menu o 4 chodech (včetně salátů formou bufetu). 24. 12.Vánoční a 31. 12. silvestrovské menu v ceně. Dětské menu.

Fitness a lázně

wellness zóna nabízí krytý bazén, vířivku, sauny, parní lázně, infrakabina, zážitkové sprchy, odpočívárna a fitness.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma: stolní fotbálek, program pro aktivní "Pistenbutler" - průvodcované túry a lyžování.
Pro rodiny: dětská herna s TV, dětský animační program "Almbutler".


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading