facebook
Marco Polo - Kandima Maldives 5* - pláž

Kandima Maldives 5*

Vážení klienti, vláda Malediv se rozhodla vyžadovat po každém návštěvníkovi po příletu negativní test na Covid 19. Abychom vám ulehčili náklady spojené se získáním potřebného testu, rozhodli jsme se, uhradit vám výdaje na test až do výše 1.750,- Kč na účastníka cesty.

SLEVA AŽ 35% A VEČEŘE ZDARMA PRO POBYTY V TERMÍNU 1.2.-10.5.2021.

Objevte nové Maledivy!!!! Kandima nabízí mnohem víc - moderní pokoje, širokou nabídku restaurací a barů a velké množství aktivit.


Fotogalerie


O hotelu

Hotelový komplex leží na největším ostrově atolu Dhaalu. Ostrov je vzdálený 30 minut letu z Male a následně 20 minut lodí od lokálního letiště. Pro dopravu na ostrov je možné zvolit z Male i přímý let hydroplánem, který trvá 45 minut (za příplatek). Ostrov je téměř 3 km dlouhý a pyšní se nejdelším bazénem na Maledivách (100 m). Rezort je vhodný pro rodiny, páry i novomanžele a nabízí prostor k relaxaci, dobrodružství, sportovní vyžití i wellness.

Lokalita


Dhaalu atol, Maledivy

Popis pokojů


Rezort nabízí ubytování ve 266 studiích a vilách, které jsou moderně a pohodlně zařízené. Interiéry jsou sladěné do barev inspirovaných mořem, pískem a dřevem.

Sky Studio
Sky studia (40 m2) se nacházejí v patře dvoupatrových vil postavených podél hlavní pláže. Z ložnice vedoucí na balkon se vám naskytne krásný výhled na oceán. Pokoje mají koupelnu se sprchou a wc.
U tohoto typu pokoje je možné vyžádat propojené pokoje (limitovaný počet) – tzv.Family Sky Studio 2 bedroom.

Beach Studio
Beach studio (40 m2) se nachází v přízemí dvoupatrových vil postavených podél pláže. Pokoje mají terasu, jinak jsou identické se Sky studii.

Beach Villa with Jacuzzi
Vilky (55 m2) s verandou směřující na pláž jsou postavené přímo na pláži. Polootevřená venkovní koupelna se zahradou disponuje sprchovým koutem, vanou, wc a jacuzzi.

Sunrise/Sunset Beach pool villa with Jacuzzi
Tento typ vily (55 m2) je identický s Beach vilou a navíc má vlastní bazén s přístupem z verandy. Nabízí výhled na východ či západ slunce.

Aqua Villa
Vilky (48 m2) postavené přímo nad vodou nabízí výhled na oceán a přímý vstup z terasy do moře.

Aqua Villa with Jacuzzi
Tento typ vilky (48 m2) je identicky s Aqua vilou a navíc má na terase jacuzzi.

Ocean Pool Villa
Tyto vilky (60 m2) jsou postavené částečně na pláži a částečně nad vodní hladinou a mají na terase nad vodou privátní bazén s výhledem na oceán.

Honeymoon Aqua Pool Villa

Tyto vily jsou jako stvořené pro líbánky. Díky své poloze zajišťují nerušený výhled na oceán a soukromí. Na terase s posezením je privátní bazén s výhledem na oceán.

Podrobné informace o pokojích naleznete ZDE

Restaurace, bary, stravování

Výborné jídlo nebo osvěžující drink si můžete vychutnat v některé z devíti hotelových restaurací a barů. Hotel nabízí stravování formou snídaně, polopenze, plné penze a all inclusive.

Popis stravování:
Polopenze: snídaně (bufet), večeře (bufet)
Plná penze: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet)
All inclusive (Dine Around): snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), večeře v restauraci a la carte (jen vybrána, u dalších a la carte restauracíi), nápoje k obědu zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva/čaj, pivo, místní nápoje, místní lihoviny), nápoje k večeři zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva/čaj, pivo, místní nápoje, místní lihoviny), vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje zdarma, káva, nemotorizované vodní sporty - windsurfing, kajaky, tenis
Ultra All inclusive (Platinum): snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva/čaj, pivo, džusy, místní nápoje, domácí víno, místní lihoviny, 9-24 hod.), nápoje v minibaru (doplňování denně, nealkoholické nápoje, pivo, místní lihoviny, voda), windsurfing, jízda na kajaku, tenis

Fitness a lázně

V lázních Eskape spa si vyberete z nabídky procedur nebo navštívíte páru, saunu či hodiny jógy.
Hosté mohou využívat moderně vybavené fitness studio s asistenci osobních trenérů nebo se zúčastnit skupinových lekcí zumby či aerobiku.

Aktivity v hotelu a okolí


V rezortu je potápěčská škola, centrum vodních sportů, tenisový kurt a fotbalové hřiště.
Dětem slouží dětský klub s prostornou hernou a venkovním hřištěm s vodními prvky, horolezeckou stěnou a trampolínou.


Proč si vybrat tento hotel

  • Ubytování vhodné pro páry i rodiny s dětmi
  • Větší ostrov s množstvím aktivit
  • Výborné místo pro šnorchlování
  • Stravování formou snídaní, polopenze, plné penze nebo all inclusive
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading