facebook
Marco Polo - Andilana Beach Resort -

Andilana Beach Resort

Užijte si pobyt na nejkrásnějších pláží Madagaskaru ve fantastickém, luxusním All Inclusive rezortu Andilana Beach, který patří mezi 10 nejlepších afrických plážových rezortů a získal mnoho mezinárodních ocenění za kvalitu.
Naše mínění: větší, luxusní all inclusive rezort, který poskytne perfektní zázemí pro ty, kteří hledají jak odpočinkovou dovolenou, tak i dovolenou nabitou aktivitami a výlety. Výhodou je také, poměrně jednoduchý a rychlý přesun z letiště do hotelu (45-60 min. od letiště) na nádherném poloostrově s tyrkysovým mořem a bílým pískem.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel se nachází na západním pobřeží Madagaskaru, na ostrově Nosy Be, který je také nazýván jako "Ostrov vůní", nebo "Ostrov úsměvů". Není divu, 340 slunečních dní a teploty mezi 20 a 34 C jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají skutečně exotické destinace a zážitky.

Lokalita

Rezort se nachází v tropické zahradě, kterou lemuje 1 km dlouhá pláž s bílým pískem zálivu Andilana.

Popis pokojů

V rezortu jsou k dispozici pokoje typu:Classic, Family a Superior, buď s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, telefonem klimatizací, trezorem i konvicí na čaj nebo kávu. Zvolit si můžete pokoj (cca 30 m2) vybaveným jedním velkým dvoulůžkem king size, nebo dvěma lůžky queen size, s terasou nebo patiem.

Restaurace, bary, stravování

V tomto All Inclusive resortu máte k dipozici 2 restaurace 3 bary. V hlavní restauraci se podávají snídaně (7.-10. hod), snack (10.-13. hod. a 14:30-17. hod), od 13. do 14:30 obědy, které jsou také podávány ve stylové restauraci Pily Pily. Odpolední snack a Tea time mezi 14:30 - 17:00 hod. a nakonec večeře od 20.00 do 22:00 hod. Nápoje v ceně jsou nealkoholické, pivo a skvěla jihoafrická vína.

Aktivity v hotelu a okolí

Hosté mají k dispozici ohromný bazénový komplex (1000 m2), plážové osušky, 2 tenisové kurty, stolní tenis, beach volejbalové hřiště, bowlingové hřiště, kajaky, lukostřelba, mini golf, fitnes a další aktivity.
Děti i dospělí si jistě zamilují mini zoo lemury, krokodýly a prastarou želvou Carolínou, které je možná až 200 let.Diskotéka v rezortu je 3x týdně.
Za poplatek je k dispozici potápěčské centrum, rybaření, výlety na pevninu atd.
Pro děti je připraven mezinárodní mini-klub pro děti od 3 do 14 let a pro dospělé dva butiky.


Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading