facebook
Marco Polo - Komandoo Island Resort & Spa  - Adults Only -

Komandoo Island Resort & Spa - Adults Only
Fotogalerie


O hotelu

ADULTS ONLY
V Komandoo Island Resort & Spa si přijdou na své klienti, kteří uvítají menší rezort bez křičících dětí, protože hotel je určen výhradně pro dospělé. V resortu je pohých 65 pokojů. Nabízí krásné přírodní pláže a palmový háj. Komandoo není jen místem odpočinku, ale navíc úžasnou destinací pro milovníky šnorchlování a potápění. Pestrobarevný korálový útes kolem ostrova vás okouzlí na dlouhé hodiny. Pro odvážnější je zde také profesionální PADI centrum s profesionálním týmem, který vám umožní poznat hlubší podmořský svět.

Lokalita

Lhaviyani Atoll
Transfer hydroplánem cca 40 minut

Popis pokojů

Komadnoo nabízí plážové vily bez nebo s jacuzzi a vodní vily s jacuzzi. Vily jsou vybavené zařízenou terasou, z které budete mít krásný výhled na bílé písčité pláže a oceán. Každá vila disponuje  klimatizací, ventilátorem, minibarem, trezorem, telefonem, kávovarem a CD přehrávačem.

Beach Villa: 51-60 m², samostatně postavené dřevěné vilky se stylovým nábytkem a ložnicí, z které je krásný výhled na oceán. Koupelna je částečně otevřená a z části spojená s tropickou zahradou. V koupelně naleznete luxusní vybavení, mezi které patří sprchový kout, dvojité umyvadlo a otevřená sprcha pod širým nebem. 

Jacuzzi Beach Villa: 71-80 m², jedná se o romantické vilky, které jsou umístněné v jihozápadní straně ostrova. Jen pár kroků do nádherné laguny. Kochat se můžete také výhledem na oceán. Kromě prostorné ložnice naleznete zde místo na posezení, LCD TV, větší dřevěnou terasu s lehátky, jacuzzi, která je umístěná v zádních části vilky v tropické zahradě. Koupelna je stejně vybavená jako v Beach Ville.

Premium Jacuzzi Beach Villa:
 71-80 m², tyto Beach vilky jsou nově postavené (2019) a jsou umístěné na východní a jihovýchodní straně ostrova. Jinak stejné vybavení jako Jacuzzi Beach Villa. 

Jacuzzi Water Villa: 81-90 m², jedná se o vilky, které jsou umístěné v jižním cípu ostrova přímo v laguně na dřevěných kůlech. Nabízí výhledy na oceán směr západ/jihozápad. Dřevěné schůdky vás povedou přímo do oceánu. Pohodlí si můžete udělat nejen na dvojitém lehátku nebo na pohovce. Nádherné panoramata můžete zažít také přímo ze soukromé jacuzzi. Nábytek je z masivního týkového dřeva. Prostorná ložnice, místo k posezení, LCD TV, systém domácího kina a kávovar jsou samozřejmostí. Koupelna je vybavená sprchou a jacuzzi s výhledem na třpytivou lagunu.

Ocean Jacuzzi Water Villa: 81-90 m², nově postavené (2019) a od Jacuzzi Water Villy se liší orientaci na východ/jihovýchod. 


Restaurace, bary, stravování

Stravování

Plná penze: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet)
All inclusive Plus: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, stolní víno, pivo, džusy, koktejly, místní destiláty, 9:00 - 1:00), káva / čaj a pečivo (15:00 - 18:00), nápoje v minibaru (doplňovány denně), exkurze (1x za pobyt)
All Inclusive Gold: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), večeře v restauraci à la carte (1x týdně v jednom), nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, stolní víno, pivo , Džusy, koktejly, místní destiláty), káva / čaj a pečivo (15:00 - 18:00), nápoje v minibaru (doplňovány denně), lázeňské procedury (1x týdně, časově omezeno)

Restaurace

1 À-la-cart restaurace
Aqua, À-la-carte-Restaurant: mezinárodní kuchyně
1 bufetová restaurace
Falhu, bufetová restaurace s terasou
2 bary

Fitness a lázně

Za poplatek: Spa, masáže

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně: volejbal, fotbal, stolní tenis, badminton, fitness, venkovní bazén
Za poplatek: katamarán, kánoe, potápění, Windsurfing: půjčovna sportovního vybavení, šnorchlování: půjčovna sportovního vybavení


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading