facebook
Marco Polo - Komandoo Island Resort & Spa  - Adults Only -

Komandoo Island Resort & Spa - Adults Only

Vážení klienti, vláda Malediv se rozhodla vyžadovat po každém návštěvníkovi po příletu negativní test na Covid 19. Abychom vám ulehčili náklady spojené se získáním potřebného testu, rozhodli jsme se, uhradit vám výdaje na test až do výše 1.750,- Kč na účastníka cesty.


Fotogalerie


O hotelu

ADULTS ONLY
V Komandoo Island Resort & Spa si přijdou na své klienti, kteří uvítají menší rezort bez křičících dětí, protože hotel je určen výhradně pro dospělé. V resortu je pohých 65 pokojů. Nabízí krásné přírodní pláže a palmový háj. Komandoo není jen místem odpočinku, ale navíc úžasnou destinací pro milovníky šnorchlování a potápění. Pestrobarevný korálový útes kolem ostrova vás okouzlí na dlouhé hodiny. Pro odvážnější je zde také profesionální PADI centrum s profesionálním týmem, který vám umožní poznat hlubší podmořský svět.

Lokalita

Lhaviyani Atoll
Transfer hydroplánem cca 40 minut

Popis pokojů

Komadnoo nabízí plážové vily bez nebo s jacuzzi a vodní vily s jacuzzi. Vily jsou vybavené zařízenou terasou, z které budete mít krásný výhled na bílé písčité pláže a oceán. Každá vila disponuje  klimatizací, ventilátorem, minibarem, trezorem, telefonem, kávovarem a CD přehrávačem.

Beach Villa: 51-60 m², samostatně postavené dřevěné vilky se stylovým nábytkem a ložnicí, z které je krásný výhled na oceán. Koupelna je částečně otevřená a z části spojená s tropickou zahradou. V koupelně naleznete luxusní vybavení, mezi které patří sprchový kout, dvojité umyvadlo a otevřená sprcha pod širým nebem. 

Jacuzzi Beach Villa: 71-80 m², jedná se o romantické vilky, které jsou umístněné v jihozápadní straně ostrova. Jen pár kroků do nádherné laguny. Kochat se můžete také výhledem na oceán. Kromě prostorné ložnice naleznete zde místo na posezení, LCD TV, větší dřevěnou terasu s lehátky, jacuzzi, která je umístěná v zádních části vilky v tropické zahradě. Koupelna je stejně vybavená jako v Beach Ville.

Premium Jacuzzi Beach Villa:
 71-80 m², tyto Beach vilky jsou nově postavené (2019) a jsou umístěné na východní a jihovýchodní straně ostrova. Jinak stejné vybavení jako Jacuzzi Beach Villa. 

Jacuzzi Water Villa: 81-90 m², jedná se o vilky, které jsou umístěné v jižním cípu ostrova přímo v laguně na dřevěných kůlech. Nabízí výhledy na oceán směr západ/jihozápad. Dřevěné schůdky vás povedou přímo do oceánu. Pohodlí si můžete udělat nejen na dvojitém lehátku nebo na pohovce. Nádherné panoramata můžete zažít také přímo ze soukromé jacuzzi. Nábytek je z masivního týkového dřeva. Prostorná ložnice, místo k posezení, LCD TV, systém domácího kina a kávovar jsou samozřejmostí. Koupelna je vybavená sprchou a jacuzzi s výhledem na třpytivou lagunu.

Ocean Jacuzzi Water Villa: 81-90 m², nově postavené (2019) a od Jacuzzi Water Villy se liší orientaci na východ/jihovýchod. 


Restaurace, bary, stravování

Stravování

Plná penze: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet)
All inclusive Plus: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, stolní víno, pivo, džusy, koktejly, místní destiláty, 9:00 - 1:00), káva / čaj a pečivo (15:00 - 18:00), nápoje v minibaru (doplňovány denně), exkurze (1x za pobyt)
All Inclusive Gold: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), večeře v restauraci à la carte (1x týdně v jednom), nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, stolní víno, pivo , Džusy, koktejly, místní destiláty), káva / čaj a pečivo (15:00 - 18:00), nápoje v minibaru (doplňovány denně), lázeňské procedury (1x týdně, časově omezeno)

Restaurace

1 À-la-cart restaurace
Aqua, À-la-carte-Restaurant: mezinárodní kuchyně
1 bufetová restaurace
Falhu, bufetová restaurace s terasou
2 bary

Fitness a lázně

Za poplatek: Spa, masáže

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně: volejbal, fotbal, stolní tenis, badminton, fitness, venkovní bazén
Za poplatek: katamarán, kánoe, potápění, Windsurfing: půjčovna sportovního vybavení, šnorchlování: půjčovna sportovního vybavení


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

V tomto hotelu můžete zažít.

Potápění, šnorchlování

potápění a šnorchlování

Luxusní dovolená

luxusní dovolená

Pobytové zájezdy

pobytové zájezdy

Romantické pobyty

romantické pobyty

Náš tip

náš tip

Adults only - pouze pro dospělé

adults only pouze pro dospělé
Předcházející snímek
Následující snímek
loading