facebook
Marco Polo - Iharana Bush Camp -

Iharana Bush Camp

Iharana Bush Camp se nachází v rezervaci Ankarana, u řeky Mahavavy a horského úbočí masívu Tsingy, 6 km od provinčního města Ambilobe.V této lokalitě Vás čekají vzrušující dny plné objevování madagaskarské přírody - flory i divoké fauny a s nádhernými výhledy na údolí i horský masív Tsingy.


Fotogalerie


Popis pokojů

Bungalovy jsou zařízeny sice jednoduše, ale naprosto souzní s okolím a lokální architekturou a místními zvyky. Vše je z přírodních materiálů a bungalovy nemají dokonce ani okna, ani dveře. Příroda má zde tedy doslova dveře dokořán - čekejte že Vás mohou během pobytu navštívit malé žabičky, gekonci, nebo dokonce chameleoni. To vše ale je pečlivě střeženo a jste zde v bezpečí.

K dispozici je několik typů bungalovů:

- Ecologické bungalovy: jsou na kopci a celkem blízko vedle sebe, přesně tak, jak jsou stavěné tradiční madagaskarské vesnice. Oblast je porostlá stromy, které poskytují stín v horkých letních dnech.
Max. obsazení: 4 os.
- Lake lodge: tyto se nacházejí u jezera (řeky) a jsou výrazně dále od sebe, aby zajistili nerušený klid. Dvoulůžko typu queen size. Součásti bungalovu je i terasa s lehátky.

Restaurace, bary, stravování

V lodži jsou 2 restaurace: první se nachází u bazénu a je s výhledem na jezero. Zde se servírují snídaně a BBQ večeře. Druhá se nachází na vrcholku kopce mezi stromy a je ideální pro obědy.

Aktivity v hotelu a okolí

Hosté mohou také využít:
- přírodní bazén
- masáže (za příplatek)
- prádelnu (za příplatek)

Aktivity:
- vybrané pěší výlety s průvodcem, (1,5 - 3,5 hod)
- plavbu na kánoi
- časně ranní výlety za pozorováním ptáků


Elektřina: solární, 24/7
Internet: není k dispozici


Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading