facebook
Marco Polo - Tsara Komba Lodge -

Tsara Komba Lodge

Tsara Komba nabízí luxusní prostředí a vynikající služby pro Vaši ničím nerušenou dovolenou u moře, svatební cestu, nebo jako závěrečný pobyt po poznávacím zájezdu po Madagaskaru. Hotel se zároveň pyšní hodnocením National Geographic: UNIQUE LODGES OF THE WORLD Collection.
V celém rezortu se nachází pouhých 8 pokojů-bungalovů. Je to tdy místo pro ty, kteří hledají skutečný odpočinek, klid a luxus.


Fotogalerie


O hotelu

Možnost zdarma připojení na internet, room service, služba hlídání dětí, prádelna.

Lokalita

Tsara Komba Lodge na ostrově Nosy Komba, v severní části Madagaskaru.

Popis pokojů

Pokoje - bungalovy:
6x Ocean View Lodge (90m2)
bungalovy jsou umístěné v tropické zahradě a poskytují nádherný výhled na oceán.
Bungalovy jsou vybaveny king size postelí s moskytiérou a velkou koupelnou. Možnost jedné přistýlky . Maximální kapacita 3 os.

2x Ocean View Suite Lodge (120m2)
bungalovy se nacházejí přímo na pláži, jsou vybaveny king size postelí s moskytiérou, salonkem se dvěma sofa (s moskytiérou) a velkou koupelnou. Možnost změnit salonék na 2. obytnou místnost se dvěma lůžky. Maximální kapacita 4 os.

Restaurace, bary, stravování

V hotelu je k dispozici znamenitá restaurace a bar The Divine House, nabízející gastronomické zážitky ve stylu "Slow Food Attitude".

Aktivity v hotelu a okolí

Výlety v hotelu a okolí: potápění, rybaření, výlet na piroze do vesnice Nosy Komba nebo Tam Tam. Návštěva do destilérky Dzamandzar, nebo prohlídka kakaové plantáže, rezervace Lokobé, nebo hike na Mont Passot, nejvyšší vrchol Nosy Be atd.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading