facebook
Marco Polo - Meeru Island Resort & Spa -

Meeru Island Resort & Spa


Meeru Island Resort Spa je obklopen krásnou lagunou s dlouhou pláží s bělostným pískem. V blízkosti se nachází pestrobarevný korálový útes. Meeru je ideálním místem nejen pro odpočinkovou dovolenou, ale i pro milovníky potápění a golfu. Vydat se můžete na plavbu, potápět se, nebo jen tak relaxovat na pláži a užívat si přátelskou maledivskou pohostinnost.Fotogalerie


O hotelu

Počet pokojů: 284
WiFi zdarma

Lokalita

Severní Atol Male
Transfer: rychlolodí cca 60 minut

Popis pokojů

Garden room: 46-50 m², pokoje jsou rozestavěné ve tvaru „podkovy“ a jsou umístěné v blízkosti Dhoni Baru s bazénem. Každý pokoj má zařízenou dřevěnou terasu, která je krytá palmami a je s výhledem do zahrady. Vybavení: sprcha/WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice.

Beach Villa: 51-60 m², zrekonstruované dřevěné vilky se nachází jen pár kroků od pláže s krásným výhledem na lagunu. Vybavení: částečně venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, rychlovarná konvice, zařízená terasa. 

Jacuzzi Beach Villa: 71-80 m², vilky s výhledem na lagunu, oddělené zdi, s vlastní soukromou verandou. Navíc jacuzzi pro 2 osoby, která se nachází přímo pod širým nebem s dřevěnou terasou a lehátky. V okolí se nachází tropické rostliny. Na pláž je to jen pár kroků. Vybavení: polovenkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená).

Water Front Villa: 51-60 m², vilky se nacházejí přímo na pláži a mají přímý vstup do oceánu. Částečně venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar, terasa (zařízená), 

Jacuzzi Water Villa:
81-90 m², vodní vily mají větší ložnici, prostornější koupelnu a navíc kávovar Espresso. Součásti je také soukromá veranda se schodištěm vedoucím přímo do laguny. Vily mají také soukromou jacuzzi pro dvě osoby, kde můžete zažít neskutečnou romantickou chvíli při západu slunce a později i pod nebem plným hvězd při popíjení dobrého sektu. Vybavení: z části venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar, terasa (zařízená).

Restaurace, bary, stravování

Stravování:

Plná penze: snídaně, oběd a večeře formou bufetu.
All inclusive: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), slevy v restauraci à la carte, nápoje po celý den zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, stolní víno, pivo, domácí víno, místní lihoviny, voda ), Občerstvení, káva / čaj a pečivo, nápoje v minibaru (doplňovány denně), sleva na Spa procedury, šnorchlování (1x za pobyt), windsurfing (1x za pobyt, omezená doba), driving range (1x za pobyt, omezená doba) ), Tenis, exkurze (1x za pobyt)

Restaurace:

2 restaurace à la carte
2 bufetové restaurace: restaurace pouze pro dospělé
Kavárna, snack bar, 6 barů

Fitness a lázně

Za poplatek: Spa, Whirlpool, masáže, kosmetické procedůry


Aktivity v hotelu a okolí

The Meeru Golf Club

Nabízí 9 jamkové Pitch & Putt golfové hřiště vhodné pro ty, kteří si chtějí zlepšit svou krátkou hru. Golf si zde můžete zahrát na ploše 2,000m2. Golfové zázemí hotelu se skládá z 9 odpališť, 6 greenů, z nichž každé nabízí 4 nebo více vlajkových pozic se zvyšující se náročností. Greeny jsou vyrobeny z kvalitního umělého materiálu, a tak je zde možné si zahrát a trénovat golf po celý rok. Na hřišti je také několik bunkrů a vodních ploch. Vzdálenosti k jamkám se pohybuji mezi 32 a 73 metry, ideální pro trénování přesnosti. V resortu jsou k dispozici PGA kvalifikovaní trenéři. Na hřišti se také každý týden konají přátelské golfové turnaje. Součástí je také obchod, kde jsou k zakoupení různé golfové oblečení, vybavení a suvenýry.

Děti

Miniclub: 3-12 let
Dětský venkovní bazén

V ceně:
Plážový volejbal, fotbal, Boccia, stolní tenis, badmintonm kulečník, stolní fotbal / stolní fotbal, tělocvična, jóga, kajak,
1 bazén: pouze pro dospělé

Za poplatek: 
Katamarán
Windsurfing: kurzy
Dostupné golfové hřiště: 9jamkové, driving
Tenis: 2 tvrdé kurty, světlomety
Půjčovna kol: v hotelu
Škola potápění: PADI
Potápěčská oblast: potápění vraky, útesy


Proč si vybrat tento hotel

  • Vhodný pro rodiny s dětmi
  • Jeden z větších ostrovů Malediv - ideální pro procházky po pláži
  • 9jámkové golfové hřiště
  • Spousta možností vodních sportů
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading