facebook
Marco Polo - Kuramathi Island Resort - Kuramati island resort

Kuramathi Island Resort


Vážení klienti, vláda Malediv se rozhodla vyžadovat po každém návštěvníkovi po příletu negativní test na Covid 19. Abychom vám ulehčili náklady spojené se získáním potřebného testu, rozhodli jsme se, uhradit vám výdaje na test až do výše 1.750,- Kč na účastníka cesty.


Kuramati Island Resort se nachází v oblasti Rasdhoo Atol, 56 km od Male. Ideální spojení z mezinárodního letiště Male je 20 minut hydroplánem nebo 90 min rychlolodí.

Ostrov je dlouhý 1,8 km, resort Kuramati nabízí množství sportovních aktivit, je vyhledávaným místem kvůli potápění. Nádherné bílé pláže, mnoho restaurací, kde každá návštěva pro vás bude kulinářským zážitkem, plody moře jsou z místního lovu, každý si zde přijde na své.


Fotogalerie


O hotelu


Kuramati resort můžeme určitě řadit k větším resortům na Maledivách, pomyslně ho můžeme rozdělit na tři části, vždy je zde hlavní restaurace, všechny služby máte vždy v blízkosti. Určitě pro všechny milovníky bílých pláží, tyrkysového moře a podmořského života může být cílem Kuramati resort.

Lokalita


Kuramati resort se nachází na Rasdhoo Atolu, který je asi 56 km od Male, ideální spojení z Male je 20 minut hydroplánem a nebo 90 minut rychlolodí. Ostrov je dlouhý 1,8 km.

Popis pokojů


Beach villa - samostatné vilky v zeleni orientované směrem k laguně, vždy jen pár kroků od pláže. Terasa s lehátky, venkovní sedačka, obývací část s ložníicí, koupelna a navíc venkovní sprcha.

Beach bungalov - navíc oproti vilám je zde venkovní jacuzzi.

Superior beach villa – pokoj je postaven do kola, je zde navíc venkovní koupelna s jacuzzi.

Deluxe beach villa – pokoje jsou uprostřed ostrova, podél pláže, navíc venkovní sprcha a jacuzzi s venkovní pohovkou.

Two bedroom beach house
– ideální pro rodiny s většími dětmi či pro páry, které chtějí cestovat společně, přízemí i patro má samostatný vchod. V přízemí terasa, v patře balkon, ložnice s obývací částí, koupelna, venkovní sprcha. Ubytovat se zde může max. 6 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti.

Water villa – vilky přímo na „vodě“, terasa s lehátky a schody s přímým vstupem do moře, nádherný výhled na Indický oceán.

Deluxe water villa – vilky přímo na „vodě“, orientované nad lagunou.

Water villa with pool – podobné jako deluxe water villa, navíc s bazénem 18 m čtverečních, s výhledem na oceán.

Pool villa - samostatný vchod ze zahrady, vilky jsou vystavěny přímo na kraji pláže, s výhledem přes bazén (18 m čverečních) na oceán. Vnitřní koupelna, venkovní sprcha.

Thundi water villa with pool
– stejné jako watwer willa with pool, pouze mají lokaci na nádherný západ slunce.

Všechny pokoje mají klimatizaci, fén, plážové osušky, minibar, trezor, přístroj na přípravu kávy a čaje, DVD, Wi-Fi

Restaurace, bary, stravování


Haruge, Malaafaiy, Farivalhu - 3 hlavní restaurace pro snídaně, obědy a večeře

Siam garden - zde nabízejí thajské speciality

Tandor mahal - místní speciliy, Cobe - japonská kuchyně, The Reef - mořské speciality, Palm - středomořská kuchyně v čele s italskou, Dunyie - světová kuchyně, Island Barbeque - specializace na maso, vše v době večeří

Inguru - restaurace specializující se na asijskou kuchyni, přes den lehké snacky

7 barů po celém areálu, Havana club - zde můžete zkusit karaoke, Champagne loft - více než 40 druhů šumivých vín, Sky bar - 7 m nad mořem, odkud můžete pozorvat hvězdy

ALL INCLUSIVE BASIC:
snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci dle lokace, odpolední káva a lehké snacky v době od 15 do 17 h, nealkoholické nápoje, džusy, koktejly alko i nealko, káva, čaj, točené pivo, místní víno, nealko nápoje v minibaru, vybavení na windsurfing a šnorchlování (hodina denně), dva výlety v ceně pobytu (sunset cruise a výlet na ostrov Rasdhoo)

ALL INCLUSIVE SELECT:
navíc od basicu zde můžete využít všechny restaurace i mimo lokaci vašeho pokoje a během jídel máte možnost nabídky lahvových vín


Fitness a lázně

Kuramati spa centrum, vodní sporty na pláži, také pro "rekreační" běžce ideální místo pro běh na pláži, 3 bazény, jacuzzi, tenis, dětský klub.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading