facebook
Marco Polo - Hotel Almwelt Austria (S) -

Hotel Almwelt Austria (S)


Fotogalerie


O hotelu

idylicky umístěný 4 hvězdičkový resort Almwelt Austria, patří mezi špičkové hotely regionu Schladming. Resort se skládá z 29 romantických chatiček a menšího hotelu Jagdhaus, který je osobně veden a má k dispozici 12 pokojů. Dále je zde Schnepf'n Alm, kde se nachází restaurace/bar s výbornou kuchyní. WiFi je v celém resortu zdarma. Panoramatická terasa. Hotel, restaurace a spa jsou vzájemně propojeny podzemní chodbou. Louka s lehátky a slunečníky s rozlohou 500 m2. 

Lokalita

hotel s klidnou lokalitou, přímo u lesa a romantického jezera, krásný panoramatický výhled. Schladming je vzdálen cca 8 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 420 km, 5 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Brna: cca 535 km, 5 hodin a 10 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 370 km, 4 hodiny

Popis pokojů

pokoje Chalet s polopenzí:
Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, župany pro dospělé k zapůjčení (na recepci), plochou TV, WiFi připojením zdarma.

  • Joker pokoje Chalet: cca 18 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, bez balkonu.
  • Dvoulůžkové pokoje Chalet: cca 21 m2, v chatě, pro 2 dosp. a 1 dítě do 18,99 let, dvoulůžková postel a pohovka na spaní nebo přistýlka/postel, balkon nebo terasa.
  • Rodinné pokoje Chalet: cca 42 m2, pro 2 dosp. a 2 děti do 18,99 let (min. obsazenost pokoje čtyřmi osobami), dvoulůžkový pokoj a menší dětský pokoj s dvoulůžkovou postelí, balkon.
Chalety bez stravy, se snídaní nebo polopenzí:
  • Chalet Hirtabua: cca 112 m2, pro 1-8 osob, dvoupatrová horská chata. Přízemí: selská jizba s kamny (včetně dříví na podpal), plně vybavená kuchyně (4 plot. el. sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, chladnička s mrazákem, kávovarem na filtrovanou kávu, kávovarem na kapsle Nespresso - kapsle za poplatek, rychlovarná konvice), jídelní kout pro 8 osob, sauna a zážitková sprcha, samostatné WC, pokoj se dvěma lůžky a TV. První patro: dvě velké ložnice s dvoulůžkovou postelí a pohovkou na spaní, každý pokoj v prvním patře se sprchou, WC a fénem. Oba pokoje mají balkon. K dispozici je WiFi připojení, župany k zapůjčení na recepci.
  • Chalet Försterin: cca 130 m2, pro 1-6 osob, dvoupatrová horská chata nabízí: v přízemí je selská jizba s kamny (včetně dříví na podpal), plně vybavená kuchyně (4 plot. el. sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, chladnička s mrazákem, kávovarem na filtrovanou kávu, kávovarem na kapsle Nespresso - kapsle za poplatek, rychlovarná konvice), jídelní kout pro 6 osob, sauna a zážitková sprcha, koupelna s vanou, samostatné WC. První patro: dvě velké ložnice s dvoulůžkovou a jednolůžkovou postelí, každý pokoj v prvním patře se sprchou, WC, TV a fénem. Oba pokoje mají balkon. K dispozici je WiFi připojení, župany k zapůjčení na recepci.
  • Chalet Wilderer: cca 140 m2, pro 1-10 osob, třípatrová horská chata s výhledem na Dachstein. Přízemí: selská jizba s kamny (včetně dříví na podpal), plně vybavená kuchyně (4 plot. el. sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, chladnička s mrazákem, kávovarem na filtrovanou kávu, kávovarem na kapsle Nespresso -kapsle za poplatek, rychlovarná konvice), jídelní kout pro 10 osob, sauna a zážitková sprcha, samostatné WC. První patro: dvě ložnice s dvoulůžkovou postelí, každý pokoj v prvním patře se sprchou, WC, TV a fénem. Suterén: dvě velké ložnice s pohovkou na spaní a patrovou postelí, vždy s koupelnou se sprchou, WC, TV a fénem. Oba pokoje s terasou. K dispozici je WiFi připojení, župany k zapůjčení na recepci.
  • Chalet Holzknecht: cca 168 m2, pro 1-10 osob, dvoupatrová horská chata. Přízemí: selská jizba s kamny (včetně dříví na podpal), plně vybavená kuchyně (4 plot. el. sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, chladnička s mrazákem, kávovarem na filtrovanou kávu, kávovarem na kapsle Nespresso - kapsle za poplatek, rychlovarná konvice), jídelní kout pro 10 osob, sauna a zážitková sprcha a vířivá vana, samostatné WC. První patro: čtyři ložnice - 2x ložnice s dvoulůžkovou a jednolůžkovou postelí, 2x dvoulůžková ložnice, vždy s TV, koupelnou se sprchou, fénem. Všechny pokoje s balkonem. K dispozici je WiFi připojení, župany k zapůjčení na recepci.
  • Chalet Sennerin: cca 160 m2, pro 1-12 osob, dvoupatrová horská chata. Přízemí: selská jizba s kamny (včetně dříví na podpal), plně vybavená kuchyně (4 plot. el. sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, chladnička s mrazákem, kávovarem na filtrovanou kávu, kávovarem na kapsle Nespresso - kapsle za poplatek, rychlovarná konvice), jídelní kout pro 12 osob, sauna a zážitková sprcha a vířivá vana, samostatné WC. 1x ložnice s jednolůžkovou a patrovou postelí.  První patro: tři ložnice - s dvoulůžkovou postelí a 1x navíc pohovka, vždy s TV, koupelnou se sprchou, fénem. Jedna ložnice s dvoulůžkovou postelí bez koupelny Tři pokoje s balkonem. K dispozici je WiFi připojení, župany k zapůjčení na recepci.
  • Premium Chalet Waldjuwel: cca 170 m2, pro 1-7 osob, nově postavená, dvoupatrová horská chata, s výhledem na horský masiv Dachstein. Přízemí: obývací pokoj s kamny (včetně dříví na podpal) a terasou, plně vybavená kuchyně (4 plot. el. sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, chladnička s mrazákem, kávovarem na filtrovanou kávu, kávovarem na kapsle Nespresso - kapsle za poplatek, rychlovarná konvice), jídelní kout pro 7 osob, sauna a zážitková sprcha, samostatné WC. První patro: tři velké ložnice s dvoulůžkovou postelí, vždy s TV, koupelnou se sprchou, fénem. Všechny pokoje s balkonem. K dispozici je WiFi připojení, župany k zapůjčení na recepci.

Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7.30-10 h.), k večeři výběr z menu o 5 chodech.

Chalety Hirtabua, Försterin, Wilderer, Holzknecht, Sennerin, Premium Waldjuwel jsou rezervovatelné bez stravy, se snídaní nebo polopenzí. V případě rezervace se snídaně, je snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7.30-10 h.). Při rezervaci polopenze navíc večeře formou výběru z menu o 5 chodech. Strava je rezervovatelná formou příplatku.

Fitness a lázně

zdarma využití dvoupatrového wellnesschaletu Panorama SPA s rozlohou cca 340 m2 (16-21 h., pouze od 16 let): panoramatická sauna, bylinná sauna, aromatická parní lázeň, infrakabina, zážitkové sprchy, vyhřívané lavice, odpočívárny, aj. Za poplatek: solárium a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma: zapůjčení holí na nordic walking, 3x týdně průvodcované túry (přes místní turistický spolek). Zdarma karta výhod Schladming-Dachstein Sommercard s řadou výhod a slev (1x za pobyt využití lanovky na ledovec, 1x denně využití různých lanovek a mýtných cest zdarma, využití veřejné dopravy zdarma, vstup na koupaliště a kryté bazény, vstup do soutěsky a různé slevy na další aktivity.
Pro rodiny: velké dětské hřiště s rozlohou 500 m2: velká trampolína, houpačky, skluzavky, hračky. Herna v hlavní budově, minizoo, vybavení pro nejmenší dětská židlička, nosítka, dětské postýlky na vyžádání.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading