facebook
Marco Polo - Hotel Almwelt Austria -

Hotel Almwelt Austria


Fotogalerie


O hotelu

idylicky umístěný 4 hvězdičkový resort Almwelt Austria, patří mezi špičkové hotely regionu Schladming. Resort se skládá z 22 romantických chatiček a menšího hotelu Jagdhaus, který je osobně veden a má k dispozici 12 pokojů. Dále je zde Schnepfenalm, kde se nachází restaurace/bar s výbornou kuchyní. WiFi je v celém resortu zdarma. Panoramatická terasa. Hotel, restaurace a spa jsou vzájemně propojeny podzemní chodbou. Louka s lehátky a slunečníky s rozlohou 500 m2. 

Lokalita

hotel s klidnou lokalitou, přímo u lesa a romantického jezera, krásný panoramatický výhled. Schladming je vzdálen cca 8 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 420 km, 5 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Brna: cca 535 km, 5 hodin a 10 minut

Popis pokojů

komfortní nekuřácké pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, župany pro dospělé k zapůjčení (výměna za poplatek), kabel. TV, WiFi připojením zdarma.

  • Joker pokoje: cca 18 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, bez balkonu.
  • Dvoulůžkové pokoje Jagdhaus: cca 22 m2, v hotelu Jagdhaus, pro 2 dosp. a 1 dítě do 18,99 let, dvoulůžková postel a pohovka na spaní, samostatné WC, bez balkonu.
  • Dvoulůžkové pokoje Chalet: cca 22 m2, v chatě, pro 2 dosp. a 1 dítě do 18,99 let, dvoulůžková postel a pohovka na spaní, samostatné WC, balkon nebo terasa.
  • Rodinné pokoje Jagdhaus: cca 26 m2, v hotelu Jagdhaus, pro 2 dosp. a 1-2 děti do 18,99 let, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka na spaní, samostatné WC, balkon.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7.30-9.30 h.), k večeři výběr z menu o 4 chodech, včetně salátového bufetu. Během večeře (18-20 h.) navíc nápoj zdarma: 0,3 l piva, 1/8 l vína (červené nebo bílé) nebo 0,3 l nealkoholického nápoje. 

Fitness a lázně

zdarma využití dvoupatrového wellnesschaletu Panorama SPA s rozlohou cca 350 m2 (16-21 h., pouze od 16 let): panoramatická sauna, bylinná sauna, aromatická parní lázeň, infrakabina, zážitkové sprchy, vyhřívané lavice, odpočívárny, aj. Za poplatek: solárium a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma: zapůjčení holí na nordic walking, 3x týdně průvodcované túry (přes místní turistický spolek). Zdarma karta výhod Schladming-Dachstein Sommercard s řadou výhod a slev (1x za pobyt využití lanovky na ledovec, 1x denně využití různých lanovek a mýtných cest zdarma, využití veřejné dopravy zdarma, vstup na koupaliště a kryté bazény, vstup do soutěsky a různé slevy na další aktivity.
Pro rodiny: velké dětské hřiště s rozlohou 500 m2: velká trampolína, houpačky, skluzavky, hračky. Herna v hlavní budově, minizoo, vybavení pro nejmenší dětská židlička, nosítka, dětské postýlky na vyžádání.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading