facebook
Marco Polo - Adaaran Select Hudhuran Fushi -

Adaaran Select Hudhuran Fushi

Hudhuran Fushi patří k větším ostrovům. Má to své výhody i nevýhody. Trochu se ztrácí intimita a pocit soukromí, ale ke cti Hudhuran Fushi je nutné potvrdit, že vedeni resortu dělá vše proto, aby pocit soukromí klientům zajistil. Pláž je rozdělena do mnoha malých sekcí často oddělených vegetací a i další služby jsou rozděleny po ostrově tak, ab se klienti rozptýlili.

„Surfařský ostrov“, tak je někdy nazýván ostrov Hudhuran Fushi, ale platí to jen o části s otevřeným mořem na návětrné straně.. Jsou tu veliké vlny, které využívají milovníci windsurffingu. Dovolená na Maledivách může být i aktivní dovolenou.

Sám název ostrova se ovšem překládá jako „Ostrov bílého zlata“, podle bílého písku, lemujícího téměř celý jeho obvod. Ostrov je známý i svou zelení.

Vynikající kvalita ALL INCLUSIVE!


Fotogalerie


Lokalita

Od letiště je ostrov vzdálený 16 km, něco málo přes 30 minut rychlou lodí. Velikost ostrova je tak akorát, ani moc malý, ani moc velký – 700x300 metrů. K dispozici je na něm 61 vilek.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou klimatizované. Pokoje na ostrově mají klimatizaci i stropní ventilátor, ve vilách nad vodou není. Ve všech pokojích je minibar (denně je doplňován a obsah je v ceně), varná konvice a kávovar, sejf, televize a WI-FI.

Garden and Lohis Villa (43 m2)

Vilky jsou postavené ve druhé řadě v zahradě. Několik desítek metrů od pláže. Zahrada je plná vzrostlých stromů, a tak jsou pokoje trochu tmavé. Na druhou stranu stín vytváří chládek i v těch nejteplejších dnech.


Beach Villa (60 m2)
Plážové vily mají přímý vstup na pláž a výhled na moře. Všechny mají příjemnou terasu směrem k pláži a moři. Moderní interiér vytváří pohodlné zázemí pro vaši dovolenou na Maledivách. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti. Některé pokoje je možné propojit a vytvořit tak rodinný pokoj (viz popis u Family Beach Villa). 
Doporučujeme spíše chtít pokoje na západní straně ostrova.

Deluxe Beach Villa (60 m2)
Plážové vily Deluxe mají výhled na západ. Můžete se vychutnávat úchvatný západ slunce přímo ze své terasy. Vybaveny jsou podobně jako Beach Villas pohodlným moderním nábytkem a mají i stejný rozměr. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti.

Family Beach Villa (111 m2)
Nově vybudovaný typ pokojů (v resortu jich je jen 8). Jsou to vlastně dvě propojené ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky. Obě ložnice mají své koupelny a mají společnou terasu. Pokoje mají přímý vstup na pláž. V případě početnější rodiny se dá dát do každé ložnice další lůžko. Maximální obsazení pokoje je 4 dospělé osoby + 2 děti. Minimální obsazenost je 4 osoby.

Sunrise Ocean Villa ( 64 m2)
Vodní vila, postavená na kůlech nad hladinou Indického oceánu. Sunrise Ocean Villa má výhled na východ slunce. Vybavení pokoje je velmi pohodlné. Koupelna je doplněná vanou a terasa je vybavená stolem a židličkami k možnosti stravování ve vile. Podlaha ve vile je dřevěná, to dodává interiéru příjemný pocit. Maximální obsazení pokoje jsou 2 dospělí.

Sunset Ocean Villa (64 m2)
Vodní vila, postavená na kůlech nad hladinou Indického oceánu. Sunrise Ocean Villa má výhled na západ slunce. Vybavení pokoje je velmi pohodlné. Koupelna je doplněná vanou a terasa je vybavená stolem a židličkami k možnosti stravování ve vile. Podlaha ve vile je dřevěná, to dodává interiéru příjemný pocit. Maximální obsazení pokoje jsou 2 dospělí.

Restaurace, bary, stravování

ALL INCLUSIVE

V celém hotelovém řetězci Adaaran, do kterého patří i resort Select Hudhuran Fushi je stravování na vynikající úrovni. Řetězec patří srílanskému majiteli a všechny suroviny jsou pod přísnou kontrolou. Řetězec má svou vlastní kuchařskou akademii a velmi dbá na úroveň kuchyně. Na ostrově můžete využívat 5 restaurací a 2 bary. Jídlo je k dispozici od 7:30 do 23:00 a bary jsou otevřeny do půlnoci.

Kromě nealkoholických nápojů, džusů a fresh džusů, je výběr z 8 druhů červených a 8 druhů bílých vín, 2 druhy růžových vín, 3 druhy portského a celá paleta whisky, vodky ginu, rumu a brandy.

Aktivity v hotelu a okolí

Sporty
Tenis, badminton, stolní tenis, plážový volejbal, plážová kopaná, windsurfing, kánoe, peddle board. Malé fitness centrum a malé dětské hřiště.


Proč si vybrat tento hotel

  • Snadná dostupnost z mezinárodního letiště - jen 30 minut rychlou lodí.
  • Výborná úroveň ALL INCLUSIVE. Skvělá kuchyně. 5 restaurací a 2 bary.
  • Bílá písčitá pláž.
  • Řada sportovních aktivit v ceně - tenis, stolní tenis, windsurfing atd.
  • Možnost výletů - pozorování delfínů, výlet lodí při západu slunce ...
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading