facebook
Marco Polo - Round Hill hotel and Villas -

Round Hill hotel and Villas

Butikový hotel, který je zařazen dle TripAdvisor do desítky nejlepších hotelů s citem pro styl.


Fotogalerie


O hotelu

Originálně architektonicky tvořený resort s 27 vilkami a hotelem s 36 pokoji se poprvé objevil v roce 1953 nejen tady v Montego Bay, ale vůbec poprvé v celém Karibiku. Nachází se na privátním poloostrově poblíž střediska Montego Bay, cca 12 km od centra Montego Bay a od letiště.

Privátní písečná pláž přímo u hotelu; lehátka, slunečníky na pláži a ručníky zdarma

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, fénem, telefonem, dokovací stanicí pro iPod, kávovarem, trezorem, žehličkou, terasou nebo balkónem. Vily mají 2 až 6 ložnic, obývací pokoj a verandu s překrásným výhledem. 24 vil má soukromý bazén. Každá ložnice ve vila má svoji koupelnu a terasu.

Restaurace, bary, stravování

 2 restaurace, 2 bary

Fitness a lázně


Aktivity v hotelu a okolí

 Ze sportů si lze vybrat: tenis, aerobik, fitness, bezmotorové vodní sporty (windsurfing, kajak, šnorchlování). Za poplatek motorové vodní sporty, rybaření, potápění, lázeňské terapie, golf (18-jamkové golfové hřiště cca 10 min. od hotelu). V rámci All Inclusive je zahrnut 1 výlet - plavba na bambusových vorech po řece Great River (1x během pobytu). Tematické zábavné večery. 


Proč si vybrat tento hotel

  • Hotel je koncipován podnikatelem Johnem Pringlem jako butikový rezort na místě bývalé plantáže cukrové třtiny Round Hill. V krásném prostředí na kopci u moře byly postaveny jednotlivé vilky, které dosud vlastní známé evropské a americké celebrity.
  • John F. Kennedy tady trávil líbánky se svou ženou Jackie a později sem jezdívali s dětmi.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading