facebook
Marco Polo - Ferienalm Schladming -

Ferienalm Schladming


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový hotel disponuje 55 pokoji/apartmány, přijímací halou, jídelnou, výtahem. WiFi připojením v celém době zdarma.

Lokalita

hotel leží ve svahu směrem k jihu, přímo nad Schladmingem, centrum je vzdáleno cca 800 m. Lanovka Planai jako vstup do turistického ráje je vzdálena cca 1 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 410 km, 5 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 420 km, 5 hodin

Upozornění: v létě 2021 bude v blízkosti hotelu probíhat stavba (pod hotelem), stavba bude probíhat standardně všední dny 8-17 h., bude skrytá, ale může dojít k audiovizuálním vjemům, hlavně z balkonu.

Popis pokojů

všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, samostatným WC, kabel. TV, WiFi připojením zdarma, pokojovým trezorem.

  • Dvoulůžkové pokoje Schladming: cca 20 m2, pro 2 os., balkon nebo terasa.
  • Studio Ennstal: cca 28 m2, nově renovované, pro 2-3 os., samostatný vstup v přízemí, obývací ložnice s dvoulůžkovou postelí a pohovkou na spaní, posezením, chladnička, terasa. 
  • Třípokojové apartmány Dachstein: cca 65 m2, pro 2-4 os., samostatný vstup v přízemí, obývací pokoj s posezením a chladničkou, v horním patře přes otevřenou galerii dostupný dvoulůžkový pokoj a pokoj se 2 lůžky, dvě samostatné koupelny, WC, balkonem s panoramatickým výhledem na Schladming a Planai. 
Dětská postýlka na vyžádání, 5 €/den, pouze v apartmánech, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o děti do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo plná penze: bohatá snídaně formou bufetu 7.30-10 h. Při rezervaci plné penze navíc: 12-13 h. polední snack (nelze sestavit balíček na cesty), k večeři výběr z měnu o 4 chodech včetně salátů formou bufetu, 1-2x týdně tematický bufet. Odpoledne 15-16 h. káva, čaj a zákusek. Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma: zapůjčení holí na nordic walking, stolní tenis. Zdarma karta výhod Schladming-Dachstein Sommercard s řadou výhod a slev (1x za pobyt využití lanovky na ledovec, 1x denně využití různých lanovek a mýtných cest zdarma, využití veřejné dopravy zdarma, vstup na koupaliště a kryté bazény, vstup do soutěsky a různé slevy na další aktivity.
Pro rodiny: zapůjčení dětských židliček, program pro rodiny: Familienjoker: denně vstup do Hopsilandu, 1x týdně Wild Wild West Seiterhof (statku), dětské slavnosti, rodinné túry, dětský ateliér, lukostřelba pro děti, návštěva dětského lesa.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading