facebook
Marco Polo - Hotel Katschberghof -

Hotel Katschberghof


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový hotel s 65 pokoji, lounge, restaurací, barem, výtahem, louka na opalování s lehátky a slunečníky (dle dostupnosti). WiFi připojení zdarma.

Lokalita

slunná a klidná poloha, hotel leží v nadmořské výšce 1650 m, přímo v turistickém ráji. Malé centrum obce cca 150 m (Katschberghöhe), Rennweg cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 500 km, 6 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 450 km, 5 hodin a 45 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, župany k zapůjčení, telefonem, sat. TV, pokojovým trezorem.

  • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 20 m2, pro 2 os., některé pokoje s balkonem.
  • Dvoupokojové apartmány Standard: cca 35 m2, pro 2 dosp. a 1-2 děti do 17 let, 2 oddělené ložnice (dveře nebo posuvné dveře) - dvoulůžková postel, rozkládací pohovka nebo patrová postel. Některé pokoje s balkonem.
  • Dvoulůžkové pokoje Bergkristall: cca 28 m2, pro 2 dosp. a 1 dítě do 17 let, navíc pohovka na spaní pro dítě. Balkon.
  • Junior Suite: cca 28-32 m2, pro 2 dosp. a 1-2 děti do 17 let, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka, některé pokoje s volně stojící vanou. Balkon.
  • Deluxe apartmány: cca 45-60 m2, pro 2 dosp. + 1-2/1-3 děti do 17 let, 2 oddělené ložnice s patrovými postelemi nebo rozkládací pohovkou, případně přistýlkou, prostorná koupelna s dvojitým umyvadlem. 
1 dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání. Apartmány nejsou vybaveny kuchyňským koutem.

Restaurace, bary, stravování

all inclusive light: bohatá snídaně formou bufetu, polední snack s polévkou a zákuskem, kávou. Večeře formou bufetu s čerstvými saláty. V rámci all inclusive jsou v ceně nealkoholické nápoje 10-22 h. (šťávy, limonády, voda). Alkoholické nápoje nejsou v ceně.

Fitness a lázně

nová wellness zóna s rozlohou 1000 m2, krytý bazén (6 x 9 m), parní lázeň, 2 vnitřní a 1 venkovní sauna, nová zimní zahrada, ditness, venkovní bazén, odpočívárny, sprchy. Za poplatek různé masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

karta výhod Katschbergcard zdarma s řadou výhod a slev. 200 km značených turistických stezek v nadmořské výšce 900-2200 m., 5x průvodcovaná túra, 1x lukostřelba, stolní tenis, minigolf, tenis. Za poplatek: zapůjčení elektrokol, rafting, rybaření, jízda na koňském spřežení, segway, lanové centrum. V infocentru proti hotelu je možné zakoupit Kärnten Card - využití různých lanovek, vstup do koupališť, aj.
Pro rodiny: dětská herna, hlídání dětí po-pá, hledání pokladů, jízdní/lezecké lekce na vyzkoušení, zážitkový den na statku, lukostřelba.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading