facebook
Marco Polo - Turtle Bay Beach Club -

Turtle Bay Beach Club

Hotel Turtle Bay Beach Club - dovolená v Keni na prémiovém místě krásné pláže Watamu Beach. Užijte si dovolenou s CK Marco Polo bez komplikací - garance nejlepšího servisu a osobního přístupu. Využijte možnost kombinace pobytu na pláži se safari.


Fotogalerie


O hotelu

Rezort Turtle Bay Beach Club se nachází přímo na pláži v zátoce Watamu a zároveň mořského národního parku Watamu.
Hotel se pyšní označenm eco-přátelský rezort a je ideálním útočištěm pro rodiny s dětmi, na které se také zaměřuje. Kromě mnoha aktivit v hotelu jak pro děti, tak i dospělé, můžete společně vyrazit na nedalekou farmu třeba za krokodýly nebo hady v Bio-Ken Snake Farm. 

K dispozici jsou dva bazény včetně dětského. Osušky u bazénu jsou zdarma. Dětský klub je pro děti mezi 4-12 lety s animačními programy a také edukačními zaměřenými na poznávání a ochranu divoké přírody. 

Oficiální stránka hotelu.

Lokalita

Hotel Turtle Bay Beach Club se nachází na sever od Mombasy, cca 30 min od letiště Malindi a 2,5 hodiny jízdy od letiště Moi v Mombase.
Hotel leží přímo na pláži Watamu v blízkosti mořského národního parku.

Popis pokojů


Typy pokojů v Turtle Bay Beach Club:

- Superior Club Rooms: jedno dvoulůžko a případně extra jednolůžko. Balkon. Kompletně renovované pokoje s klimatizaci, moskytiérou.

- Lamu Rooms: vhodné pro 2 osoby. Twin bed, případně jedna Queen bed. Pátio nebo terasa. Některé pokoje s výhledem na oceán. Kompletně renovované pokoje s klimatizaci.

- Ocean Front Rooms: vhodné pro max. 3 dospělé, nebo 2 dospělé a 2 děti. Jedno velké dvoulůžko a jedno jednolůžko. Balkon, nebo pátio s přímým vstupem na pláž.

Všechny pokoje jsou kompletně vybavené s vlastním soc. zařízením. Některé mají balkon, nebo terasu či pátio. Klimatizace, TV, sejf, sítě proti komárům (okna/dveře), koupelna s vanou, nebo sprchou.

Restaurace, bary, stravování

Hotel Turtle Bay Beach Club nabízí celkem 4 restaurace a bary:
- Hlavní restaurace
- Snack bar
- Pizza Restaurant
- Blue Turtle Restaurant

Aktivity v hotelu a okolí

Široké možnosti vyžití pro děti i dospělé.  Možnost vypůjčení kol, zahrát si tenis, vybaven pro nemotorové sporty.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading