facebook
Marco Polo - Ferienhotel Victoria -

Ferienhotel Victoria


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený 3+ hvězdičkový hotel s celkem 21 pokoji, výtahem, WiFi připojením v celém hotelu zdarma, jídelnou, sušárnou na obuv, barem a pizzerií.

Lokalita

klidná, v blízkosti centra, lanovka Silvretta, obchody, restaurace cca 200 m, tenisové kurty a veřejné koupaliště cca 150 m, veřejný krytý bazén cca 600 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 650 km, 6 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 680 km, 7 hodin a 30 minut

Popis pokojů

nekuřácké pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, plochou TV, WiFi připojením zdarma, telefonem, župany k zapůjčení zdarma. 

  • Jednolůžkové pokoje Standard: cca 17 m2, některé pokoje s balkonem.
  • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 25 m2, pro 2 dosp. a 1 dítě do 18 let, dvoulůžková postel a pohovka na spaní, některé pokoje s balkonem.
  • Dvoulůžkové pokoje Komfort: cca 27 m2, pro 2 dosp. a 1 dítě do 18 let, dvoulůžková postel a pohovka na spaní, balkon.
  • Rodinné pokoje: cca 35 m2, pro 2 dosp. a 2 děti do 18 let, 2 dvoulůžkové pokoje propojené spojovacími dveřmi (1x dvoulůžkový pokoj a 1x rozkládací pohovka), společná sprcha a WC. Některé pokoje s balkonem. Minimální obsazenost pokoje jsou 4 osoby.
Dětská postýlka zdarma, na vyžádání, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7.30-10 h.). Při rezervaci polopenze navíc k večeři výběr z menu o 4 chodech, včetně salátového bufetu. K večeři navíc zdarma minerální voda a stolní víno (červené nebo bílé) 18-20 h.

Fitness a lázně

relaxační zóna (s rozlohou cca 100 m2) se saunou, parní lázní, infrakabinou a odpočívárnou (16-19 h., rezervace na recepci). Za poplatek: masáže, solárium a vířivka.

Aktivity v hotelu a okolí

karta výhod Silvretta Basis Card zdarma s řadou výhod a slev: využití všech otevřených lanovek v oblasti Galtür, Ischgl, Kappl, See a Samnaun zdarma, využití hromadné dopravy mezi Landeckem a Biererhöhe (mýto) a Zeinisjochem. Silvretta Premium Card s řadou dalších slev a výhod lze zakoupit na místě. Za poplatek: možnost jízdy na koni v hotelové stáji.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading