facebook
Marco Polo - Simba Lodge Tarangire -

Simba Lodge Tarangire

Safari v Tanzanii může mít mnoho podob. V tom je kouzlo Tanzanie. Na tzv. Severním okruhu najdete několik velmi známých parků, jako Serengeti nebo kráter Ngorongoro, ale i méně známé parky, jako je Lake Manyara, Lake Natron nebo Tarangire.

A právě v Tarangire je Simba Lodge Tarangire. Národní park Tarangire je opravdovým rájem slonů, snad jen Amboseli a Tsavo v Keni nebo Hvange v Zimbabwe, či Krugerův národní park v Jihoafrické republice se dají s Tarangeri srovnat. V parku žije i početný klan lvů a park je znám svými nádhernými baobaby. Díky množství antilop se v parku zdržuje i hodně leopardů. Mokřady přitahují hodně ptáků, hlavně v zimních měsících, kdy je Tarangire i cílem velké migrace ptáků z Evropy a severní Afriky.


Fotogalerie


Lokalita

Národní park Tarangire je snadno dostupný z Arushi a z mezinárodního letiště Kilimanjaro (JRO). Je skvělou alternativou k Serengeti a je vhodným cílem pro všechny, kdo mají rádi divokou přírodu a mají málo času. Nádherná a pestrá krajina parku je vyhlášená svými baobaby. 

Popis pokojů

Simba Lodge Tarangire byla postavena v roce 2015 a patří ke středně velkým projektům – 16 stanů. Je bezbariérovým resortem, to znamená, že není oplocena a zvěř může volně migrovat i prostorem resortu.

Stany patří mezi tzv. soft-glamping. To znamená jsou vybaveny velmi kvalitním nábytkem, vlastní koupelnou se sprchou (teplá a studená voda), splachovacím WC a elektřinou. Každý stan má i příjemnou terasu s posezením.

Lodge, ani stany, nejsou vhodné pro vozíčkáře, nemají bezbariérový přístup. Děti do 6 let do lodge nesmí a děti nad 6 let jen v doprovodu dospělých osob.

Restaurace, bary, stravování

Safari resort má jednu restauraci, kde se podává plná penze a kde si můžete i během dne zakoupit nápoje.

Aktivity v hotelu a okolí

Skvělé safari v národním parku Tarangire


Proč si vybrat tento hotel

  • Safari resort bez bariér - zvířata mohou volně migrovat i prostorem resortu
  • Velmi dobře vybavené stany - včetně vlastní koupelny a wc
  • Snadná dostupnost národního parku Tarangire - lodge stojí přímo na hranici parku
  • Skvělá atmosféra resortu s málo stany - jen 16 stanů
  • Tarangire je rájem slonů
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading