facebook
Marco Polo - Coyaba Beach -

Coyaba Beach

Coyaba Beach Resort leží přímo na světoznámé pláži Grande Anse. Nabízí perfektní ubytování a usměvavý hotelový personál poskytuje služby na vysoké úrovni včetně uvítacího drinku a studených ručníků na osvěžení po únavné cestě. Pobyt zde vám zaručuje příjemný mix odpočinku, kulturního a nočního života a nákupních příležitostí. Po pobytu v tomto moderním, ale přesto přívětivém resortu se vám zaručeně nebude chtít domů.


Fotogalerie


O hotelu

Coyaba Beach Resort má ideální polohu osm kilometrů od historicky zajímavého hlavního města Grenady St. George's a nedaleko od turistického srdce ostrova - krásné, světoznámé pláže Grand Anse na jihozápadním pobřeží Grenady. O dvanáct kilometrů dál najdete přírodní krásy Grand Etang National Park & Reserve.

Popis pokojů

 Pokoje v počtu osmdesáti jsou rozmístěné ve vilách, které obklopuje zahrada. Všechny mají ve vybavení klimatizaci, stropní ventilátor, telefon, trezor, ledničku, žehličku, varnou konvici, televizi, soukromý balkon nebo terasu. V koupelně je vana sprchový kout, WC a fén

Restaurace, bary, stravování

 dvě restaurace, bary

Arawakabana


mezinárodní a karibská kuchyně, speciality moře, otevřená restaurace


The Carbet


grilované karbanátky, polévky, saláty, sendviče


Cacique Bar and Lounge


každý týden živá zábava


Swim-up Pool Bar:  plážový bar


Lobby Bar

Fitness a lázně

 Velmi dobrou úroveň mají i hotelové lázně.

Aktivity v hotelu a okolí

V hotelu se nachází bazén, kino pod širým nebem, obchody. Je vhodný jak pro pořádání obchodních jednání, kterým může nabídnout business centrum, individuální počítačové stanice a WIFI, tak i pro rodinná výročí, oslavy a svatby.

Krásná pláž vybavená lehátky a slunečníky přímo vybízí ke koupání a vodním sportům, z nich hotel nabízí kajaky, šnorchlování, windsurfing, plachtění, potápění. Z pozemních aktivit můžete vyzkoušet stolní tenis, tenis, plážový volejbal, kroket, stolní hry, jógu, fitness a další. Každý týden se tu pořádají hudební představení živé nebo reprodukované hudby.

Grenaďané mají velmi vřelý vztah k dětem a personál tohoto hotelu není výjimkou, klientům s rodinami nabízí i hlídání dětí.


Proč si vybrat tento hotel

  • zdarma green fee na blízkém 9 jamkovém golfovém hřišti.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading