facebook
Marco Polo - Hurawalhi Island Resort Maledives -

Hurawalhi Island Resort Maledives


Luxusní 5* resort, otevřený v roce 2016, je vodný vyloženě pro páry, jedná se o hotel ADULTS ONLY. Tropická vegetace a nádherný podmořský svět, největší podvodní restaurace na světě, kulinářské speciality, to vše pro vás bude nezapomenutelným zážitkem.


Fotogalerie


O hotelu


Velice kvalitní 5* resort, který se nachází na ostrově Hurawalhi atolu Lhaviyani, je ideální volbou pro náročné klienty. Resort je obklopen krásnou lagunou a na ostrově je bujná vegetace.

Lokalita


Na ostrov Hurawalhi atol Lhaviyani, kde se resort nachází, se dostanete z Male hydroplánem (cca 40 minut). Ostrov má rozlohu asi 165 m x 400 m.

Popis pokojů


Ocean villa – 105 m čtverečních, vila nad vodou, s přímým vstupem do moře po schodech z terasy, vybavená ložnice s částí na posezení, koupelna, terasa , kde máte lehátka i stoleček s posezením a odtud schody přímo do laguny. Velice vkusně a luxusně zařízené vilky, které vám nabídnou soukromí.

Romantic ocean villa – 105 m čtverečních, je zde navíc vana na terase a nad vodou odpočívadlo oproti ocean ville, ideální pro romantické pobyty a svatební cesty.

Beach pool villa – 132 m čtverečních, krásné vilky přímo na pláži s bazénem.

Beach pool sunset villa – 132 m čtverečních, stejné vilky jako beach pool villy, pouze lokace na západ slunce.

Ocean pool villa – 132 m čtverečních, vily nad vodou, privátní bazén 27 m čtverečních s výhledem na oceán, velká terasa se sezením i lehátky, schody z terasy přímo do moře.

Všechny pokoje mají k dispozici: koupelnu, fén, minibar, klimatizaci, sat TV.

Restaurace, bary, stravování


5.8 m - největší prosklená podmořská restaurace na světe 5,8 m pod hladinou, na dosah máte podmořský život, určitě nezapomenutelný zážitek, můžete si zde vychutnat speciality místní kuchyně.

KASHIBO restaurace a bar - asijská kuchyně (street food).

CANNELI restaurace - hlavní restaurace, kde se můžete stravovat po celý den, přímo na pláži, výběr je z mezinárodní i asijské kuchyně.

CHAMPAGNE PAVILION - vychutnejte si sklenku šampaňského přímo na pláži u západu slunce.

COCO BAR - bar s výhledem na bazén a oceán, ideální pro milovníky koktejlů, pro vegany jsou zde podávané veganské speciality.

možnost dokoupení ALL INCLUSIVE:
- snídaně, oběd a večeře v restauraci Canneli
- 24 h a la carte snack menu v Coco Baru
- alkoholické a nealko nápoje (10,00-01,00 h Coco bar, 12,00-23,00 h Kashibo restaurace): smoothie, fresh juice, kávy, více jak 60 druhů vín, přes 50 druhů koktejlů, stejně tak brandy, portské, sherry, brandy. Mini bar je každý den doplňován.
- výlet lodí při západu slunce
- sportovní aktivity: fitness, tenis, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, biliár, šipky, kajaky, windsurfing, 30 minut lekce šnorchlování, 30 minut lekce windsurfingu s instruktorem, lekce jogy

Fitness a lázně


Duniye spa - mimo masáží můžete využít i služby kosmetického salonu.

Aktivity v hotelu a okolí


sportovní aktivity: fitness, tenis, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, biliár, šipky, kajaky, windsurfing, 30 minut lekce šnorchlování, 30 minut lekce windsurfingu s instruktorem, lekce jogy

šnorchlování, potápění, výlety lodí


Proč si vybrat tento hotel


  • nádherný podmořský svět

  • luxusní resort, mohou pouze děti nad 15 let

  • největší podmořská restaurace na světě

  • kulinářské zážitky
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading