facebook
Marco Polo - Divi Aruba Phoenix Beach Resort -

Divi Aruba Phoenix Beach Resort

Prožijte neopakovatelnou karibskou atmosféru v Karibiku na ostrově na Aruba v Divi Aruba Phoenix Beach Resortu s CK Marco Polo.

Resort se nachází na začátku oblíbené a dlouhé pláži Palm Beach s jemným bílým pískem a vedle rezervace Bubali Bird Sanctuary. Divi Aruba Phoenix Beach patří mezi ty větší rezorty na ostrově a je vyhledávaný zvláště rodinami a páry, kteří chtějí dobrý komfort s širokou nabídkou restaurací, vyžitím, služeb a zároveň dobro cenou.
Děti do 12 let mají ubytování zdarma!


Fotogalerie


O hotelu

Divi Aruba Phoenix Beach Resort je relativně větší 4* rezort, který prošel rekonstrukcí mezi roky 2014-2018. Nachází se přímo na pláži Palm Beach s jemným bílým pískem. 
Hosté mají k dispozici 3 restaurace, 2 bary, 2 sladkovodní bazény + dětský bazén, venkovní Jacuzzy, Spa a další zařízení pro aktivity i odpočinek. Wifi je v celém rezortu zdarma. Nejčastějšími hostmi rezortu jsou páry a rodiny s dětmi, kteří očekávají kvalitu 4* hotelu za přijatelnou cenu.

Standardní check-in (začátek All Inclusive): 16:00
Standardní check-out (konec All Inclusive): 11:00


Oficiální webové stránky: www.diviresorts.com

Lokalita

Destinace: Aruba.
Lokalita: severně od hlavního města Oranjestad, pláž Palm - Eagle Beach.
Vzdálenost od letiště: 13 km
Orajnestad cca 10 km daleko.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou kompletně vybavené včetně a poskytují slušný komfort.
Každý pokoj disponuje klimatizací, koupelnou s WC, fénem, stropním větrákem, TV, telefonem, chladničkou, žehličkou, trezor, Wifi, kávovarem, a balkónem. Vyšší typy pokojů mají kompletně vybavenou kuchyňku.
Typy pokojů:

Studio Suite: 1x lůžko typu Queen + rozkládací sofa. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Pokoje se nachází ve výškových budovách. Maximální obsazenost 4 os.

One Bedroom Suite: 1x lůžko typu King + rozkládací sofa v obývacím pokoji. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Pokoje se nachází ve výškových budovách. Kompletně vybavená kuchyňka. Maximální obsazenost 4 os.

Two Bedroom Suite: 2x lůžko typu King ve dvou ložnicích + rozkládací sofa v obývacím pokoji. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Pokoje se nachází v nízkých vilkách u bazénu. Kompletně vybavená kuchyňka. Maximální obsazenost 6 os.

Beach Tower Studio Suite: pokoje se nachází v nejnovější části rezortu. 1x lůžko typu King + rozkládací sofa v obývacím pokoji. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Pokoje se nachází v nejnovější části rezortu. Kompletně vybavená kuchyňka. Maximální obsazenost 4 os.

Beach Tower One Bedroom Suite: pokoje se nachází v nejnovější části rezortu.1x lůžko typu King + rozkládací sofa v obývacím pokoji. 2 koupelny. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Kompletně vybavená kuchyňka. Maximální obsazenost 4 os.

Další typy pokojů: Beach Tower Two-Bedroom Suite (propojené pokoje one bedroom a studio suite) s max. kapacitou až 8 os., Penthouse TwoBedroom Suite s kapacitou až 6 os., Penthouse ThreeBedroom Suite pro až 8 os.

Restaurace, bary, stravování

Hosté mají k dispozici 2 bary a 3 restaurace:

PUREOCEAN
snídaně / večeře

PUREBEACH
snídaně / obědy / večeře

PURDELI
snídaně / obědy / večeře / snack / dezerty káva

Fitness a lázně

24hod. fitness centrum
Spa

Aktivity v hotelu a okolí

Animační programy, golf (za poplatek Divi Golf Village), posilovna, nemotorizované vodní sporty & windsurfing, kanoe, plachtění, volejbal, půjčovna kol.


Proč si vybrat tento hotel

  • Aruba leží mimo trasy hurikánů, proto je tento ostrov prakticky celoročně vhodný k návštěvě
  • Možnost zvolit si stravování podle sebe (snídaně / obědy / večeře)
  • Přes kilometr dlouhá a široká pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu
  • Větší rezort se spoustou možností vyžití - restaurace. bary, bazény, sportovní aktivity...
  • Děti zdarma až do 12 let
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading