facebook
Marco Polo - RAMADA Resort Kranjska Gora (W) -

RAMADA Resort Kranjska Gora (W)


Fotogalerie


O hotelu

hotelový resort s nádherným výhledem na okolní horský svět. Resort nabízí hotelovou restauraci se samoobslužným bufetem, kavárnu s krbem, hotelovou terasu, bar a konferenční místnosti. WiFi připojení zdarma.

Lokalita

hotel leží ve městě Kranjska Gora centrum cca 100 m, přímo u sjezdovky. Středisko Kranjska Gora leží v nadmořské výšce 800-1215 m.n.m., má k dispozici 20 km sjezdovek (10 km modrých, 8 km červených a 2 km černých), pro pohodlný přesun lyžařů slouží 5 sedačkových lanovek a 12 vleků. 

Vzdálenost z Prahy: cca 590 km, 6 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 520 km, 6 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 450 km, 5 hodin

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, kabel. TV, rádiem, minibarem, telefonem, pokojovým trezorem, WiFi připojením.

  • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje Standard: pro 2 dosp.
  • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje Superior: pro 2 dosp. Balkon, výhled na hory.
Dětská postýlka na vyžádání, cca 10 €/noc, platba na místě.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetu nebo menu, dle možností na místě.  Večeře je organizována v jednom z hotelů Alpinea. Vánoční a silvestrovská večeře je povinná, nelze rezervovat pouze se snídaní.

Fitness a lázně

wellness zóna Aqua Larix s rozlohou vodní plochy cca 400 m2, bazén s teplotou cca 30°C, vířivka (cca 36°C), vodopád, dětský bazén. 2 finské sauny, turecká parní lázeň a infrakabina. Wellness procedury a masáže za poplatek. 

Aktivity v hotelu a okolí

vstup zdarma do kasina Larix


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading