facebook
Marco Polo - LionsDive Beach Resort -

LionsDive Beach Resort

Prožijte neopakovatelnou karibskou atmosféru na ostrově Curaçao v luxusním hotelu LionsDive Beach Resort s CK Marco Polo.

4* rezort leží přímo na nádherné soukromé pláži Mambo Beach s pozvolným vstupem a jemným bílým pískem. Přímo naproti rezortu leží mořská rezervace s delfíny. Středně velký rezort s maximálním komfortem pro ty, kteří mají vyšší nároky na kvalitu služeb. Rezort nabízí dobré zázemí pro rodiny - děti do 12 let se dvěma rodiči mají ubytování zdarma!


Fotogalerie


O hotelu

Středně velký 4* rezort LionsDive Beach Resort se 102 pokoji se nachází na soukromé pláži Mambo Beach. Hosté mají v tomto luxusním a ekologicky šetrném rezortu k dispozici 3 bazény vč. velkého 50 metrového bazénu, 4 restaurace, fitness, wellness & Spa centrum Santai i prémiové potápěčské centrum Ocean Encounters. Pláž před rezortem je pozvolná a s jemným bílým pískem. Naproti rezortu se nachází mořská národní pak s mořským akváriem Seaquarium a Dolphin Academy. Wifi zdarma.

Hotel se skládá z několika 2-3 patrových budov v holandsko-karibském stylu, obklopených z jedné strany tropickou zahradou a z druhé mořem.

Oficiální webové stránky: lionsdive.com

Lokalita

Hotel leží přímo u pláže s jemným bílým pískem, cca 4 km od Willemstadu, do kterého hotel zajišťuje zdarma dopravu mikrobusem. V okolí hotelu se nachází mnoho obchodů, barů a restaurací.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybavené koupelnou s WC, klimatizací, stropním ventilátorem, minibarem a chladníčkou, TV, telefonem, trezorem. Pokoje mají balkón, nebo terasu.

Celkem pokojů: 102

  • Run of House: výhled do zahrady, na bazén, nebo na ulici. Balkón nebo terasa. Lůžko: 1x King size (180 Cm), nebo 2x dvoulůžko (140 cm). Max. obsazení: 2 dosp. osoby a 2 děti do 18 let.
  • Ocean View: částečný výhled na moře. Balkón nebo terasa. Lůžko: 1x King size (180 Cm), nebo 2x dvoulůžko (140 cm). Max. obsazení: 2 dosp. osoby a 2 děti do 18 let.
  • Ocean Front: výhled na moře. Soukromý balkón nebo terasa. Lůžko: 1x King size (180 Cm), nebo 2x dvoulůžko (140 cm). Max. obsazení: 2 dosp. osoby a 2 děti do 18 let.
  • Ocean Front Cabana: výhled na moře, pokoje přímo na pláži. Terasa. Lůžko: 1x King size (180 Cm), nebo 2x dvoulůžko (140 cm). Max. obsazení: 2 dosp. osoby a 2 děti do 18 let.
Další typy pokojů: 
Suity (10x)
1-Bedroom Suite
2-Bedroom Suite

Apartmány (24x)
Lions Apartment se dvěma ložnicemi

1x Penthouse (200m2)

Restaurace, bary, stravování

K dispozici je několik restaurace, kde se podávají snídaně formou bufetu, nebo další stravování formou polopenze, či plné penze.

• Beach Bar & Restaurant Hemingway
• Seafood Grill Nemo
• Pool Bar & Restaurant Piazza
• Beach Bar Chill & Grill
• lce Cream Shop Flavors
• Dále několik barů a restaurací v okolí rezortu

Fitness a lázně

Kompletně zařízené fitness Body Beach Wellness Club a Santai Spa 

Aktivity v hotelu a okolí

Potápění, plachtění, horská kola, Spa (za poplatek)


Proč si vybrat tento hotel

  • Ostrov Curacao leží mimo trasy hurikánů, proto je prakticky celoročně vhodný k návštěvě
  • Soukromá pláž s jemným bílým pískem pískem přímo před hotelem
  • Naproti rezortu se nachází mořský park s delfíny National Underwater Park
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading