facebook
Marco Polo - Avila Beach Hotel -

Avila Beach Hotel

Prožijte dovolenou s karibskou atmosféru na ostrově Curaçao v luxusním hotelu Avila Beach Hotel s CK Marco Polo.4* rezort leží relativně blízko centra Curacaa (15 min chůze), přímo u pláže, ne jedné, ale rovnou dvou soukromých pláží s pozvolným vstupem a jemným bílým pískem, chráněných vlnolamy, takže koupání v moři je v hodné i pro děti. Navíc děti do 12 let mají ubytování s rodiči zdarma. Avila je vetší rezort s maximálním komfortem pro ty, kteří mají vyšší nároky na kvalitu služeb.


Fotogalerie


O hotelu

Avila Beach Hotel patří mezi nestárnoucí stálice. Nachází se na pláži, pouhých 5 minut jízdy od centra města Willemstad a asi 15 min chůze (nebo 2x denně hotelovým shuttle busem) od známé části Pietermaai s mnoha obchůdky, bary a resturacemi. Hotel nabízí mnoho možností ubytování, aktivit, několik restaurací i barů.

Hosté mohou strávit den potápěním, nebo plaváním s delfíny, odpočinout při masáži v lázních Santai, nebo si zahrát golf na nedalekém hřišti. Před hotelem se nacházejí dvě soukromé pláže kryté vlnolamy s jemným bílým pískem. Součástí je i malý reef, kde lze šnorchlovat a poznávat podmořský život. Bazén Infinity  

Hotel je rozdělen na několik části včetně apartmánové části, nebo křídla Ocean Front Blues, která je vyhrazená pouze pro dospělé návštěvníky. Hotel prošel nákladnou rekonstrukcí a některé budovy si zachovávají ráz původní stavby až z roku 1780. 

Lokalita

Avila Beach Hotel se nachází přímo na pláži v centrální oblasti Curacaa, asi 15 min od čtvrti Pietermaai. Centrum hlavního města Willemstad je vzdáleno asi 6 km/ 13 min jízdy autem a mezinárodní letiště je vzdáleno cca 13 km/18 min jízdy.

Popis pokojů

Pokoje jsou kompletně vybavené s klimatizací, Wifi, balkonem, nebo terasou, trezorem, TV, telefonem , kávovarem, mini chladničkou atd.
Pokoje jsou rozdělené do několika částí: La Belle Alliance s 40 pokoji typu Deluxe a 10 apartmány v klasickém stylu. V křídle Ocean Front Blues se nachází 20 pokojů s nádherným výhledem na moře. V části Octagon Wing se nalézá 67 moderních pokojů typu Superior, Preferred Deluxe a jedna master suite (Bolivar Suite) v nejvyšším patře.  

Octagon Standard: pokoje se nacházejí v části Octagon Wing. Výhled buď do zahrady/plaza, nebo na oceán. Moderní a kompaktní pokoje pro max. 2 osoby. Konfigurace: 1x king size, nebo 2x twin. Velikost pokoje cca 30m2, balkón, nebo terasa cca 4 m2.

Octagon Preferred: větší pokoje než standard, nacházejí se v části Octagon Wing. Výhled buď do zahrady/plaza, nebo na moře. Moderní pokoje pro max. 2 osoby. Konfigurace: 1x king size, nebo 2x twin. Součástí je i malá kuchyňka. Velikost pokoje cca 40m2, balkón, nebo terasa cca 7m2.

Octagon Deluxe: pokoje se nacházejí nejnovější v části Octagon Wing. Výhled buď do zahrady/plaza, nebo na oceán. Moderní pokoje pro max. 2 osoby a 2 děti. Konfigurace: 1x king size, nebo 2x twin. Součástí je i kuchyňka a obývací část. Velikost pokoje cca 46m2, balkón, nebo terasa cca 14 m2.

La Belle Alliance: nově rekonstruované pokoje se nacházejí v části La Belle Alliance Wing. Vhodné pro rodiny s dětmi. Výhled do zahrady, případně částečný výhled na moře. Moderní pokoje pro max. 2 osoby a 2 děti. Konfigurace: 1x king size, nebo 2x queen size. Na vyžádání propojené pokoje. Velikost pokoje cca 32m2 + balkón, nebo terasa.

La Belle Alliance Oceanfront - stejný jako viz výše, ale s garantovaným výhledem na moře.

Další typy pokojů: 1-2 pokojový apartmán (var. s výhledem na moře, obsazenost 2 pokojových apartmánů až pro 6 os.) a Penthouse Suite.

Restaurace, bary, stravování

V hotelu se podávají snídaně, obědy a večeře. Na výběr je několik restaurací a barů:

  • Avila Café
  • Pool Bar
  • Restaurant The Pen
  • Blues Bar & Restaurant
  • Schooner Bar & Restaurant

Fitness a lázně

- Cloud Nine Spa
- Avila Fitness Center

Aktivity v hotelu a okolí

Možnost zajištění golfu v Old Quarry (by Pete Dye) za zvýhodněné ceny.


Proč si vybrat tento hotel

  • Ostrov Curacao leží mimo trasy hurikánů, proto je prakticky celoročně vhodný k návštěvě
  • 2 soukromé pláže přímo před hotelem
  • 15 minut chůze od oblasti Pietermaai s mnoha obchůdky, bary a dobrými restauracemi.
  • Možnost zvolit si ubytování v křídle bez dětí (Adults Only Wing)
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading