facebook
Marco Polo - Morena Resort - Morena eco Resort, Curacao - dovolená s CK Marco Polo

Morena Resort

Zažijte karibskou atmosféru na ostrově Curacao v eco rezortu Morena s CK Marco Polo.

Resort s apartmány a vilami se nachází asi 400 metrů od pláže v klidné lokalitě. Nejedná se o klasický hotel, ale o komplex s kompletně vybavenými apartmány, luxusními vilkami, 3 bazény a několika menšími obchody, restauracemi a bary v okolí. Rezort je ideální pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v Karibiku, mít příjemné ubytování za dobrou cenu, a nemusí bydlet přímo v rušném rezortu na pláži.


Fotogalerie


O hotelu

Eco Resort Morena nabízí nadstandardně velké a velmi dobře vybavené apartmány a vilky. Součástí komplexu jsou 3 bazény se slanou vodou a dětský bazén, restaurace Fuego a Mocca, dětské hřiště i exotické Spa Mazzai. Okolí je obklopené tropickou zahradou a prakticky na dohled (400m/5 min chůze) je vzdálená známá pláž Jan Thiel. Rezort je rel. tichý - bez pohybu aut. Zdarma shuttle transfer do supermarketu a zpět. /klid vilek a apartmánu min. jednou za 3 dny. Možnost zajištění pronájmu vozu. Apartmány a vilky mají Wifi zdarma.

Lokalita

Morena resort se nachází 400 m od moře a pláže Jan Thiel. Letiště je vzdáleno asi 19 km / 30 min jízdy a hlavní město Willestad 9 km / asi 12 min jízdy. 

Popis pokojů

V komplexu se nachází několik nadstandardně velkých a vybavených apartmánů a vilek. Součástí je vždy min 1 koupelna, kompletně vybavená kuchyně s myčkou, kombinovanou el. troubou, klimatizace, chladnička, kávovar, terasa, nebo balkón, jídelní stůl, obývací pokoj s posezením TV,  Wifi (zdarma), sejf, vysoušeč vlasů atd.
1 ložnicový apartmán "Breeze" pro 2 os: 44m2, 2 jednolůžkové postele, výhled do zahrady nebo na bazén, balkón nebo terasa. Kompletně vybavená kuchyně.
2 ložnicový apartmán "Aura" pro max. 4 os: 60m2, 4 jednolůžkové postele, výhled do zahrady nebo na bazén, velká terasa, nebo balkón. Kompletně vybavená kuchyně.
2 ložnicový apartmán "Regal" pro max. 4 os: 83m2, 4 jednolůžkové postele, výhled do zahrady nebo na bazén, velká terasa, nebo balkón. Kompletně vybavená kuchyně.
3 ložnicová vila "Azul" pro max 6 osob: 90m2, 2 koupelny, 6 jednolůžkových postelí, výhled do zahrady nebo na bazén, velká terasa s nábytkem. Kompletně vybavená kuchyně.
4 ložnicová vila "Ambiente" pro max 8 osob: 166m2, 2 koupelny, 6 jednolůžkových postelí, výhled do zahrady nebo na bazén, velká terasa s nábytkem. Kompletně vybavená kuchyně.

Restaurace, bary, stravování

Součástí eco rezortu Morena jsou 2 restaurace.  

Aktivity v hotelu a okolí

3 bazény se slanou vodou, 1 dětský bazén, dětské hřiště. 


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading