facebook
Marco Polo - Southern Palms Beach Resort -

Southern Palms Beach Resort

Dovolená v Keni má desítky různých podob. Dokonce i dovolená u moře v Keni může mít mnoho podob. Různé pláže mají různý odliv a hotely mají různý styl, velikost a přístup ke klientům. Southern Palms Beach Resort je díky své poloze na pláži Diani Beach Resort, krásnému a pohodlnému vstupu na pláž a do moře, k místům, které určitě stojí za pozornost.

Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi, je Southern Palms výbornou volbou – má velkou zahradu, rozsáhlý bazén a výborné stravování.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel patří stylem mezi klasické plážové resorty. Skládá se z několika třípatrových pavilonů, postavených do podkovy kolem velkého bazénu. Pokoje jsou v bočních stranách podkovy a všechny směřují do zahrady, směrem k bazénu. Díky velkému areálu mají ale velmi příjemný odstup od všech veřejných místa a jsou tedy klidné a zachovávají pocit soukromí. Některé pokoje mají boční výhled na moře a několik pokojů má přímý výhled na moře (Ocean Front Room).

Hotel má zkušený managment, který je hodně zaměřený na gastronomii a díky tomu je Southern Palms Beach Resort vyhlášený svou kuchyní.

Lokalita

Pláž Diani Beach je bezesporu jednou z nejlepších pláží Východní Afriky. S pobytem u moře je často spojován mýtus, že se tu nedá koupat v moři, protože tu má velký efekt odliv. Na pláži Diani Beach to platí jen z části. Odliv tu sice je a jsou části dne, kdy je voda velmi mělká, ale na rozdíl od jiných pláží v Keni, na Diani Beach se minimálně 4 hodiny denně dá v moři koupat. Před hotelem Southern Palms Beach Resort je i velmi pohodlný a bezpečný vstup do vody. Vhodný i pro malé děti.

Popis pokojů

Hotel byl postavený před 15 lety, jako klasický plážový komplex. Prošel několika povedenými rekonstrukcemi, ale základní půdorys pokojů zůstal stejný. Pokoje jsou prostorné (cca 36 m2), jsou klimatizované, mají terasu nebo balkon, kvalitní nábytek (včetně moskytiéry) a příjemně velkou koupelnu se sprchou. K výbavě pokoje patří i varná konvice.

Standard Room (32 m2 + terasa nebo balkon)
Ocean Front Room (34 m2 + terasa nebo balkon)

Pokoje se liší jen polohou ve vztahu k pláži a moři.

Restaurace, bary, stravování

Většina stravování se odehrává v hlavní restauraci, která má nejen vnitřní prostor (velmi stylový, architekturou vychází z tradičních afrických prvků), ale i venkovní prostory na krytých terasách.

Na pláži je plážový bar a nedaleko pláže je snack bar, jde je k dispozici stravování typu pizza, burger apod.

Bar je i v bazénu a další bar u hlavní restaurace.

Fitness a lázně

V hotelu funguje velmi dobrý masážní salón


Proč si vybrat tento hotel

  • Skvělá kuchyně formou bufetu
  • Nádherná písčitá pláž Diani Beach
  • Rozsáhlá zahrada a velký bazén
  • Výborná kombinace pobytu u moře a safari
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading