facebook
Marco Polo - Hilton Marsa Alam Nubian Resort (4* plus) -

Hilton Marsa Alam Nubian Resort (4* plus)

Dovolená v Egyptě může mít mnoho podob a pobyt u moře můžete trávit na mnoha plážích. Jednou z nejoblíbenějších je pláž v letovisku Marsa Alam. K nejlepším hotelům v tomto letovisku patří bezesporu Hilton Marsa Alam Nubian Resort.

Resort je zajímavý tím, že se nejedná o jednu mohutnou budovu, ale architektura resortu vychází z tradiční nubijské architektury a resort je vybudován jako soubor jednotlivých jednopatrových vilek s několika pokoji . To podporuje pocit soukromí a odpočinku. Vilky jsou v krásně udržované zahradě, plné stromů a keřů. I kolem bazénu je vysázený palmový háj a palmy lemují i pláž.


Fotogalerie


Popis pokojů

Všechny základní pokoje jsou 37 m2 velké a mají buď terasu. Vybavení odpovídá standardům hotelové společnosti Hilton. Velmi kvalitní postele, matrace a povlečení. Moderní koupelna, včetně hygienických a kosmetických potřeb a kvalitních ručníků a osušek.
Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené varnou konvicí, televizí a sejfem. Na terasách jsou křesílka a stolek.

Garden View
Pool View
Sea View

Restaurace, bary, stravování

Stravování
Snídaně, oběd a večeře jsou formou bufetu podávány v hlavní restauraci The Marsa. Během dne a večera jsou otevřené bary v různých částech hotelu (celkem jsou v hotelu čtyři) a ty podávají nápoje a drobné občerstvení.

V rámci All inclusive jsou k dispozici nealkoholické nápoje, pivo a několik druhů destilátů, koktejly, káva a čaj. Během oběda a večeře se podává i víno (místní, ne příliš dobré kvality:(). Kvalitnější vína jsou za příplatek.


Proč si vybrat tento hotel

  • Hotel není nastavený na masovou turistiku
  • Architektura hotelu je v nubijském stylu a působí velmi relaxačně
  • Hotel patří do řetězce Hilton a díky tomu drží vysoký standard služeb
  • Pokoje jsou prostorné a stylově vybavené
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading