facebook
Marco Polo - Hidden Beach -

Hidden Beach

Zde můžete prožít exklusivní naturistickou „all-inclusive“ dovolenou v hotelu umístěném přímo na karibské písečné pláži. Očekává Vás zde kuchařská show, nepřeberné množství nápojů, široká nabídka sportů a jiné zábavy.
Hidden Beach Resort je to pravé místo, pro ty kteří chtějí prožít svoji dovolenou v kombinaci odpočinku na pláži a poznání starověkých kultur. Hidden Beach Resort je přístupný pouze dospělým na Riviera Maya.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel se nachází 1,5 hodiny jízdy od letiště Cancun, 25 minut jízdy od městečka Playa del Carmen, 20 minut od přírodní rezervace Xcaret a 25 minut jízdy od vyhlášených mayských zřícenin Tulum.

Popis pokojů

Skládá se z pouhých 42 suite orientovaných na moře, které poskytují svým hostům dostatek pohodlí a soukromí. Všechny suity mají vlastní jacuzzi, výhled na oceán a "king-size bed". Přízemní suity pak mají i vlastní vstup přímo do bazénu.

Všechny Suity jsou vybaveny: plazmovou TV se satelitem a DVD/CD přehrávačem, Váš I-Pod si můžete zapojit do I-Pod docking, kávovarem, fénem, trezorem, telefonem, denně doplňovaným minibarem, klimatizací, king-size postelí s variací polštářů, župenem a pantoflemi, jsou situovány na moře


Restaurace, bary, stravování

Cílem resortu je aby stravování bylo nezapomenutelným zážitkem s vynikajícím jídlem, pozornými službami a to vše ve skvělém prostředí. Jde o gurmánské pojetí kuchyně. Gourmet restaurace La Vista nabízí a la carte stravování jak ve vnitřní klimatizované restauraci, tak i na venkovní terase. Je zde servírována mezinárodní kuchyně připravovaná z místních čerstvých surovin. Restaurant také rád vyhoví hostům se speciální dietou.
Za příplatek je možno si objednat objednat soukromou romantickou večeři při svíčkách jen pro Vás, servírovanou Vaším soukromým číšníkem přímo na pláži. Jsou podávány i takové speciality jako je sýrové fondue či langusta.
Během dne si můžete kdekoliv v areálu vychutnat svůj drink, číšník Vám jej rád donese at již na na lehátko na pláži, k bazénu či si jej můžete vychutnat přímo v "líné" řece protékající areálem a vybavenou stolky a sedačkami. Vodní bar C’est La Vie je v centru celého areálu a je pro Vás otevřen od 10 hod. dopoledne do 6 hod. večer. V tuto hodinu se pak otevírá noční bar, La Vida Loca, který je pro Vás otevřen do 2 hod. v noci a naleznete zde taneční parket, kulečníkový stůl a vířivku. 

Fitness a lázně

Pro trochu pohybu pak je Vám k dispozici klimatizované fitness centrum.  Pro relaxaci je určeno Náay SPA.

Aktivity v hotelu a okolí

Hidden Beach Resort leží přímo na pláži, ale i přesto disponuje vyhřívaným centrálním bazénem s vodním barem, vyhřívanou "línou" řekou spojující přízemní suity s centrálním bazénem, a dále pak velmi prostornou vířivkou. Na pláži pak naleznete nejen lehátka se slunečníky, ale i zastíněné "king-size bed"=Palapas. Další lehátka jsou i u bazénu.

Ze sportů lze využít jógu, plážový volejbal, šipky, stolní tennis, obří šachy.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading