facebook
Marco Polo - Dreams Las Mareas Costa Rica 4* - All Inclusive -

Dreams Las Mareas Costa Rica 4* - All Inclusive

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou na tichomořském pobřeží v severní části Kostariky, daleko od ruchu měst, obklopeni panenskou přírodou a na dohled Nikaragujských hranic. Dreams Las Mareas Costa Rica se nachází na nedotčené soukromé pláži v El Jobo, 25 minut od národního parku Santa Rosa. Ideální rezort pro ty, kteří zakončují pobyt v severní Kostarice, nebo kombinují okruh s dalšími zeměmi střední Ameriky.
Jedná se o větší All Inclusive rezort s mnoha možnostmi vyžití, zábavy a stravování.

Hotel je vzhledem ke své poloze (5,5 hodin od letiště San Jose) vhodný pro ty, kteří do Kostariky směřují za poznáním a v průběhu své cesty po Kostarice si chtějí odpočinou a užít luxusu skvělého 4* hotelu s All Inclusive. Po příletu do Kostariky je nutné počítat s 1 nocí v San Jose a další den s cca 5,5 hodinovým transferem do hotelu (cca 250 USD - není v ceně), nebo pronájmem vozu a individuálním přesunem.


Fotogalerie


O hotelu

Dreams Las Mareas Costa Rica 4* je All Inclusive rezort s širokým zázemím, vhodný jak pro páry, tak i rodiny s dětmi. Je obklopen nádhernou kostarickou přírodou a nedaleko se nacházejí hranice s Nikaraguou a dva národní parky.
Přímo u hotelu je písčitá pláž Playa El Jobo, obklopená palmami a tropickou džunglí. V okolí je několik menších rybářských vesniček, skrytých pláží. Kromě koupání v moři je vám k dispozici několik bazénu s neuvěřitelnou rozlohou více jak 4000 m2. Hosté mají k dispozici 8 restaurací a 8 barů, mohou využít kompletně vybavené fitness, Spa, 24 room servis, možnost vydat se na několik výletů pořádaných hotelem  (za poplatek) atd.

V rámci All Inclusive - Unlimited Luxury získáváte:
- bezpočet možností stravování bez rezervace
- neomezené nápoje domácí i mezinárodní provenience (alko i nealko vč. čerstvých džusů)
- 24 hod. room service a concierge servis
- Pool & Beach servis
- doplňování pokojového minibaru denně
- denní úklid pokoje
- denní i noční aktivity pořádané v rezortu
- taxy a spropitné je již v ceně!
- wifi

Oficiální webové stránky: dreams.com

Lokalita

Rezort se nachází v severní části Kostariky, přímo u hranic s Nikaragou. Před hotelem je písečná pláž a v okolí se nacházejí 2 národní parky, které lákají k výletům. Mezinárodní letiště Liberia je vzdálené jen asi 1,5 hod jízdy, San Jose cca 4 hodiny. Možnost výletu do Nikaragui.

Popis pokojů

V rezortu je celkem 447 nekuřáckých pokojů s balkóny, nebo terasami, s výhledem buď na oceán, nebo do tropické džungle. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou, klimatizací/stopním větrákem , sat TV, kávovarem, žehličkou a žehl. prknem, sejfem, vysoušečem vlasům atd.
Typy pokojů:
  • Promo room: cenově zvýhodněný pokoj bez specifikace. Pokoj je přiřazen při příjezdu do hotelu.
  • Junior Suite Tropical View: 45m2, 1 king bed, nebo 2 dvoulůžka, výhled do zahrady. S king bed: max. 3 osoby, z toho max. 2 dospělé os./ S dvoulůžkem max. 4 osoby, z toho max. 3 dospělé.
  • Junior Suite Pool View: 45m2, 1 king bed, nebo 2 dvoulůžka, výhled na bazén. S king bed: max. 3 osoby, z toho max. 2 dospělé os./ S dvoulůžkem max. 4 osoby, z toho max. 3 dospělé.
  • Junior Suite Ocean: 45m2, 1 king bed, nebo 2 dvoulůžka, výhled na oceán. S king bed: max. 3 osoby, z toho max. 2 dospělé os./ S dvoulůžkem max. 4 osoby, z toho max. 3 dospělé.

  • Preferred Club Junior Suite Tropical View: 49m2, 1 king bed, nebo 2 dvoulůžka, privátní terasa s vířivkou, výhled do zahrady. S king bed: max. 3 osoby, z toho max. 2 dospělé os./ S dvoulůžkem max. 4 osoby, z toho max. 3 dospělé.
  • Preferred Club Junior Suite Swim Out: 49m2, 1 king bed, nebo 2 dvoulůžka, privátní terasa s přímým vstupem do bazénu,výhled do zahrady. S king bed: max. 3 osoby, z toho max. 2 dospělé os./ S dvoulůžkem max. 4 osoby, z toho max. 3 dospělé.
  • Preferred Club Junior Suite Ocean View: 49m2, 1 king bed, privátní terasa s vířivkou, výhled na oceán. S king bed: max. 3 osoby, z toho max. 2 dospělé os. 
Suity typu Preferred Club mají navíc: 
Osobní check in
Privátní Preferred Club lounge
Upgradovaný minibar a koupelnové vybavení
Polštářové menu
Přístup do PC v Club lounge
Snídaně, svačiny, dezerty a likéry v salónku
Denní tisk na pokoji (anglický/španělský)

Další typy pokojů - pouze Adult Only: Preferred Club Master Suite, Preferred Club Master Suite Swim Out, Preferred Club Master Suite Swim Out Oceanfront, Preferred Club Presidential Suite Oceanfront, Preferred Club Presidential Suite Swim Out Oceanfront.

Restaurace, bary, stravování

Dreams Las Mareas Costa Rica nabízí 8 restaurací a 8 barů:
- restaurací 5 à la carte, buffet, grill a café.

Barefoot Grill | obědy, 12:00 – 17:00
Coco Café | kavárna, zákusky, snacky, 6:00 – 24:00
El Patio | večeře, 18:00 – 22:00 • Mexická kuchyně
Himitsu | večeře, 18:00 – 22:30 • Asijská kuchyně (japonská, čínská, thajská)
Oceana | večeře, 18:00 – 22:00 •  Ryby, mořské plody
Portofino | večeře 18:00 – 22:00 • À la carte - italská kuchyně • Adults-only
Seaside Grill | obědy 12:00 – 16:30 a večeře 18:00 – 22:00 • Á la carte
World Café | snídaně 7:00 – 11:30, obědy 12:30  – 15:30 a večeře 18:00 – 22:00 • buffet

Fitness a lázně

* Dreams Spa by Pevonia
* Kompletně vybavené fitness

Aktivity v hotelu a okolí

4 bazény z toho jeden dětský se skluzavkou a jeden Adult only. Široká nabídka sportů v ceně All Inclusive, např.:
Euro-bungee, kurzy vaření, tancování, fotbal, jóga, ping pong, půjčovna kol, vybavení pro šnorchlování, kajaky, vodní pólo, nemotorizované sporty vč. stand up paddle. 
Dětský klub

Za příplatek: rybaření, kite surfing atd.
Výlety s průvodcem do přírody a do Nikaragui.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading