facebook
Marco Polo - El Dorado Maroma -

El Dorado Maroma

Tento resort je považován za nejlepší na Mayské riviéře. Pláž Maroma je ohodnocena jako jedna z 10 nejkrásnějších pláží na světě, a El Dorado Maroma resort je posazen přímo v jejím srdci. Písek je zde krásně bílý a nesmírně jemný. Moře zde tvoří mělkou lagunu, která hraje všemi odstíny tyrkysové modři.
Resort je menší, a má příjemnou intimní atmosféru. Vzhledem k jeho rozložení podél pláže, z každého pokoje je to k moři jen pár kroků.
Od září 2016 zde byly nově otevřeny nad-vodní bungalovy, tzv. Palafitos. Jednotlivé vilky jsou postaveny na kůlech nad vodou, jsou velmi prostorné a krásně zařízené. Na podlaze nechybí průhledné okénko s výhledem do moře, vnitřní i venkovní sprcha, vířivá vana, a samozřejmě terasa s vlastním bazénem, lehátky, a schůdky přímo do moře… Hosté Palafitos mají svou privátní pláž, a vlastní restauraci. Zažijte atmosféru Malediv i v Mexiku.
El Dorado Maroma je perfektní volbou pro zamilované dvojice, či pro každého, kdo hledá klidnou odpočinkovou dovolenou na krásné pláži.


Fotogalerie


O hotelu

Resort leží v jižní části Mayské riviéry nad městem Playa del Carmen, cca. 1,5 hodiny jízdy od letiště v Cancunu. Tato část Mayské riviéry je ideální výchozí bod k úchvatným Mayským památkám. Zejména je to starodávný komplex s pyramidami Chicen Itzá, a pozůstatky starodávného Mayského centra Tulum, nemluvě o jedinečných jeskyních (cenote) s jezírky ve kterých se můžete i vykoupat.

Popis pokojů

El Dorado Maroma nabízí ubytování v 128 prostorných, luxusně zařízených Suite. Všechny Suite jsou rozprostřeny podél pláže, takže z každého pokoje je to na pláž jen pár kroků. Resort je rozdělen do několika budov. Některé Suite jsou umístěny ve vyšší budově s několika patry, některé Suite mají i své bazény. Suite Mi Hotelito jsou situované v dvoupatrových budovách s doškovou střechou (2 budovy, v každé pouze 12 Suite). V resortu jsou také 3 vily, z nichž každá pojme až 10 osob – výhodná a privátní varianta pro větší skupiny!

Všechny suity jsou vybaveny: vlastní jacuzzi, a balkonem / terasou. WiFi zdarma, LCD televizor, klimatizace, stropní fén, minibar, servis na přípravu kávy a čaje, žehlička, telefon, fén.

Jacuzzi Junior Suite – 38 m2, výhled do zahrady a vlastní vířivka pro 2. Situovány u hlavního bazénu. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

Honeymoon Suite – 55 m2, prostornější Suite s odděleným obývacím pokojem, a romantickou venkovní sprchou, vířivkou. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

Mi Hotelito Beach Front Suite – 26 m2, leží přímo u pláže, vždy v přízemí s terasou s přímým vstupem na pláž. Vířivka. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

Royal Suite – 38 m2. Tyto Suite jsou navrženy pro zamilované páry, s romantickým dekorem. Prémiový minibar s whisky, vodkou, tequilou a rumem. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

„PALAFITOS“ nadvodní bungalov a nadvodní bungalov Elite – zbrusu nové nadvodní bungalovy postavené na kůlech přímo nad oceánem, s překrásnými výhledy na okolní Karibik a nádhernou pláž Maroma. Zažijte atmosféru, jakobyste byli na Maledivách, nebo Bora Bora.. Každý bungalov má prosklené okénko v podlaze, kde můžete sledovat podmořské dění přímo pod vámi. Každý má také vlastní bazén a přístup do moře z vaší terasy. Romantická venkovní sprcha, vnitřní sprcha, vířivá vana… Kromě luxusního ubytování vás budou hýčkat také nadstandardní služby jako: vlastní komorník, exkluzivně vyhrazená pláž pouze pro hosty nadvodních vil, vlastní recepce, možnost výběru polštářů a aromaterapie ve vaší vile… Hosté nadvodních bungalovů mají také exkluzivně vyhrazenou nadvodní restauraci Overwater Grill a Wine Bar, a samozřejmě mohou využívat kteroukoliv z ostatních restaurací. Maximální kapacita nadvodní vily: 2 dospělé osoby.

Restaurace, bary, stravování

Milovníci vynikajícího jídla budou nadšeni z obrovského výběru restaurací, zastoupeny jsou všechny typy kuchyní. El Dorado Maroma má 6 restaurací a 4 bary, které můžete plně využívat v rámci bohatého programu Gourmet All Inclusive. Jídlo je zde skutečně vynikající, a to jak díky prvotřídním šéfkuchařům, ale také díky čerstvým surovinám, které si zde sami pěstují! Pouze pár restaurací funguje na bázi bufetu, většina je á la carte.

Restaurace Caribbean Grill servíruje mexické speciality, posezení na otevřené terase. Otevřená pouze na večeře. Kiyoko je asijská restaurace servírující vynikající sushi, sashimi, teppanyaki a ostatní kreativní asijská jídla. Otevřená na večeře. Lima Limon se specializuje na autentickou Peruánskou gastronomii, s posezením s krásnými výhledy na pláž. Otevřená na večeře.

Mio Cuccina Italiana je italská restaurace, kde ochutnáte tradiční italkou kuchyni, zejména čerstvé ryby, plody moře, těstoviny, a samozřejmě pizzu. Pokrmy jsou připravovány ze surovin dovážených přímo z Itálie. Restaurace je otevřená na snídaně, oběd i večeře. Papitos Gourmet Beach Club nabízí nádherné posezení s dechberoucími výhledy na moře. Interaktivní kulinářské zážitky s otevřenou kuchyní – sledujte šéfkuchaře, jak připravuje vynikající pokrmy přímo před vašimi zraky. Na oběd jsou zde tématické menu. Každý čtvrtek navíc rybí trh s čerstvě ulovenými rybami a mořskými plody.

Fitness a lázně

V hotelových Spa vás budou hýčkat nejrůznějšími procedurami či masážemi (masáž si můžete také dopřát v bungalovu s doškovou střechou přímo na pláži). Zdarma je sauna, parní lázeň a posilovna. K dispozici bylinkové terapie, zábaly, reflexní terapie, variace masáží, a kompletní kosmetický salon.

Aktivity v hotelu a okolí

Co se týče aktivit,  zdarma jsou nemotorizované vodní sporty (kajaky, šnorchlování), několik bazénů s vodními bary, hodiny španělštiny, jóga, aqua aerobik, hodiny latinského tance, hodiny vaření. Chcete-li se vydat za nákupy do nedalekého města Playa del Carmen, El Dorado Maroma pořádá nákupní výlety (omezená kapacita, nutná předchozí rezervace).


Proč si vybrat tento hotel

  • Hotel je pouze pro dospělé.
  • Kousek od hotelu je možnost plavání s delfíny.
  • nadvodní vilky s bazénem - Palafitos.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading