facebook
Marco Polo - Secrets Papagayo Cost Rica 5* - All Inclusive -

Secrets Papagayo Cost Rica 5* - All Inclusive

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou na tichomořském pobřeží v severní části Kostariky, daleko od ruchu měst, obklopeni panenskou přírodou.

Hotel je vzhledem ke své poloze (5 hodin od letiště San Jose) vhodný pro ty, kteří do Kostariky směřují za poznáním a v průběhu své cesty po Kostarice si chtějí odpočinou a užít luxusu skvělého 5* hotelu s All Inclusive. Po příletu do Kostariky je nutné počítat s 1 nocí v San Jose a další den s cca 5 hodinovým transferem do hotelu (cca 210 USD - není v ceně), nebo pronájmem vozu a individuálním přesunem.

Secrets Papayago Costa Rica je čistě 5* Adults Only rezort s nejvyššími službami typu All Inclusive. Nachází na černé sopečné pláži Playa Arenillas, v klidném zálivu Papagayo Bay, ve vyhlášené oblasti Playa Hermosa. Ideální rezort pro pro náročné klienty, preferující luxus, All Inclusive velké možnostmi vyžití, zábavy a stravování.


Fotogalerie


O hotelu

Secret Papagayo Cost Rica 5* je rezort typu Aduls Only (pouze pro dospělé) s All Inclusive. Nachází se na tichomořské pláži Playa Arenillas s černým sopečným pískem, v klidném zálivu Papagayo Bay, ve vyhlášené oblasti Playa Hermosa.

V hotelu je celkem 202 nekuřáckých pokojů, každý s balkónem, nebo terasou a luxusním zázemím včetně Unlimited Luxury programu s 24 hod. servisem, s možností užívat si v 6 skvělých restauracích, 5 barech a jedné kavárně. K dispozici jsou 2 bazény, Spa, fitness, a další zařízení. 18 jamkové hřiště Peninsula Papagayo Golf Course je vzdáleno cca. 30 min. od rezortu. Wifi zdarma.

V okolí se nachází známé turistické městečko Coco Beach a přírodní oblast Guanacaste, kde lze také v sezóně spatřit  mořské želvy kladoucí vejce. Rezort nabízí další široké možnosti vyžití vč. výletů na lodi, potápění, surfing, jízdy na koních, horská kola, ZIP line, nebo dokonce svatební balíčky atd. Můžete také vyrazit do několika národních parků, např. Santa Rosa, Rincon del la Vieja, nebo Barra Honda.

Oficiální webové stránky: dreams.com 

Lokalita

Rezort se nachází tichomořské pláži Playa Arenillas s černým sopečným pískem, v klidném zálivu Papagayo Bay, ve vyhlášené oblasti Playa Hermosa. Vzdálenost od mez. letiště Liberia je cca 20-30 min jízdy.

Popis pokojů

V rezortu je celkem 202 nekuřáckých pokojů s balkóny, nebo terasami, s výhledem buď na oceán, nebo do tropické zahrady. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou, klimatizací/stopním větrákem , sat TV, kávovarem, žehličkou a žehl. prknem, sejfem, vysoušečem vlasům atd.

Typy pokojů:
  • Standard Tropical View: 37m2, výhled do zahrady, 1 x king size bed, max. obsazenost: 2 dosp. osoby
  • Bungalow Suite Tropical View: 42m2, výhled do zahrady, 1 x king size bed, nebo 2x double bed, max. obsazenost: 2-3 dosp. osoby
  • Standard Panoramic View: 37m2, výhled na oceán, 1 x king size bed, max. obsazenost: 2 dosp. osoby
  • Preferred Club Bungalow Suite Ocean View: 42m2, výhled na oceán, 1 x king size bed, nebo 2x double bed, max. obsazenost: 2-3 dosp. osoby
  • Preferred Club Junior Suite Plunge Pool: 55m2, nádherný výhled na oceán + vlastní menší bazén na terase, 1 x king size bed, max. obsazenost: 2 dosp. osoby
Další typy pokojů: Preferred Club Bungalow Suite Ocean Front View (42m2), Preferred Club Junior Suite Ocean Front (57,5m2), Preferred Club Honeymoon Suite (64m2), Preferred Club Presidential Suite (130m2)

Pokojo typu Preferred Club mají navíc:
Osobní check in
Privátní Preferred Club lounge
Upgradovaný minibar a koupelnové vybavení
Polštářové menu
Přístup do PC v Club lounge
Snídaně, svačiny, dezerty a likéry v salónku
Denní tisk na pokoji (anglický/španělský)

Restaurace, bary, stravování

Secrets Papagayo nabízí 7 možností stravování: 1x bufetová restaurace, 4 á la carte, grill a café:
Aqua: snídaně, obědy, večeře. Zdravá kuchyně
Barefoot Grill: 11:00-18:00, snídaně, obědy, večeře. Grilované speciality, snacky.
Kavárna Coco Café: 6:30-22.00
Himitsu: 18:00-22:00, Á la carte, pan-asijská kuchyně
Market Café: bufetová restaurace
Portofino: 18:00-22:00, Á la carte, italská kuchyně 
Seaside Grill: snídaně, obědy a večeře pouze pro hosty v Preferred Club

Dále mají hosté k dispozici 5 barů s vybranými alko a nealko nápoji.

Fitness a lázně

* Secrets Spa by Pevonia, beauty salon
* Kompletně vybavené fitness

Aktivity v hotelu a okolí

Hosté mají k dispozici 2 velké bazény. Široká nabídka sportů v ceně All Inclusive, např.:  kurzy vaření, tancování, tenisový kurt, jóga, bach volejbal, vybavení pro šnorchlování, kajaky, vodní pólo, nemotorizované sporty vč. stand up paddle. 
Za příplatek: rybaření, kite surfing, výlety na lodi, horská kola atd.
Golfové 18jamkové hřiště nedaleko rezortu.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading