facebook
Marco Polo - El Dorado Royale -

El Dorado Royale

El Dorado Royale naplňuje představu skvělé dovolené, ať už aktivní nebo odpočinkové, byl také oceněn a zařazen mezi 100 nejlepších hotelů na světě.
Živější resort pro společenské jedince.
Větší resort, k dispozici kola nebo vláček.Fotogalerie


O hotelu

Hotel se nachází v srdci Mayské riviéry, cca. 30 minut jízdy od letiště v Cancunu, 15 minut jízdy od města Playa del Carmen a cca. 10 minut jízdy od golfového hřiště Mayakoba.

Popis pokojů

Hotel má 478 suit v 7 kategoriích. Všechny jsou vybaveny jacuzzi, klimatizací, stropním ventilátorem, budíkem, trezorem, fénem, TV, velkou terasou, denně doplňovaným minibarem, žehličkou a kávovarem.

Luxury Jacuzzi Junior Suite: zrenovované pokoje s úchvatným výhledem na zahrady, elegantně vybavené v mexickém stylu, moderní koupelna, postel king size nebo manželská, max pro 3 osoby a má 56 m2,

Swim up Jacuzzi Junior Suite: má navíc přímý vstup k bazénu z vlastní terasy, pro 2 osoby, má také 56 m2.

Beachfront Jacuzzi Juniour Suite.: zrenovovaný prostor, tmavý masivní nábytek, manželská postel, prostorná a moderní koupelna, individuální check-in, šampaňské a ovoce při příjezdu, výběr polštářů, nabídka aromaterapie a komorníka, bazénový a plážový servis, pro 2 osoby, má 55 m2,

Royal Suite: rozšířená nabídka minibaru, uvítací koš se šampaňským, vínem a ovocem, služby komorníka, výběr polštářů, výběr filmů, postel king size, aromaterapie, 1 romantická večeře na pláži při svíčkách (podmínka min. 7 nocí). Maximální kapacita 2 osoby, a má 55 m2.

Royal Swim-up Suite: rozšířená nabídka minibaru, uvítací koš se šampaňským, vínem a ovocem, služby komorníka, výběr polštářů, výběr filmů, postel king size, aromaterapie, 1 večeře na pláži při svíčkách, je pro 2 osoby a má 55 m2, Suita Royal Swim up má přímý přístup do bazénu přes soukromou terasu.

Connoisseur Suite se dvěmi ložnicemi: ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s oddělenými lůžky, vnitřní i venkovní vířivka, obývací pokoj, jídelna, vstup do bazénu, luxusně zařízené, k dispozici značkové kosmetické produkty, bar a občerstvení, pro max 6 osob, má 333 m2.

Restaurace, bary, stravování

El Dorado Royale má 14 restaurací a 8 barů. Nabízejí zde pokrmy italské, asijské a mezinárodní kuchyně, ochutnáte originální mexické speciality, vše z čerstvých i v místě pěstovaných surovin, mají zde vlastní skleník.

Jmenujme restauraci Fuentes kde je otevřená kuchyně a pořádají se zde kuchařské show, nechte si zde navrhnout dokonalé párování pokrmů s vínem, v restauraci Jo Jo´s ochutnáte převážně mořské plody a grilované speciality. V Rincon Mexicano si pochutnáte na mexických pokrmech. V barech najdete nabídku koktejlů, řady alkoholických i nealkoholických nápojů, lehkého občerstvení a pizzy, ovoce, fresh džusů a smoothies. 

Fitness a lázně

Protáhnout svaly si můžete v místní vybavené posilovně. V Náay Spa si můžete objednat detoxikační procedury, velký výběr masáží a tělové nebo kosmetické ošetření.

Aktivity v hotelu a okolí

Můžete si vybírat z řady sportovních aktivit, z vodních zážitků např. potápění a kajaky nebo rybolov. Zahrát si můžete tenis, vyzkoušet lekce jógy, pobyt v sauně či páře nebo můžete lenošit u bazénu, 1 bazén je se slanou vodou nebo relaxovat v houpací síti.

Nedaleko nalezneme také oblíbené golfové hřiště Mayakoba.


Proč si vybrat tento hotel

  • Ve všech pokojích je jacuzzi.
  • Všichni hosté obdrží skleničku šumivého vína při příjezdu.
  • Hotel má 6 bazénů, z nichž jeden je se slanou vodou.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading