facebook
Marco Polo - RIU Dubai 4* - all inclusive -

RIU Dubai 4* - all inclusive

Zcela nový hotel na ostrově Deira nedaleko původního centra Dubaje. Leží přímo na pláži a nabízí celodenní all inclusive.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Riu Dubai se nachází na pláži umělého ostrova Deira. Svým hostům nabízí pobyt s all inclusive. Hotel vás jistě ohromí svými bazény, lázněmi, tematickými restauracemi i vodním parkem Splash Water World. Hotel je vzdálený od letiště v Dubaji cca 11 km.
S ohledem na nově vznikající infrastrukturu na ostrově Deira je třeba počítat s možnou probíhající výstavbou i v okolí hotelu.

Lokalita

ostrov Deira, Dubai

Popis pokojů

Hotel Riu Dubai má více než 750 pokojů, které nabízejí maximální pohodlí. Každý pokoj je vybavený pohodlnými postelemi, klimatizací, koupelnou s WC a minibarem. Mezi další vybavení patří satelitní TV s plochou obrazovkou, elektronický trezor, balkon nebo terasa.
Hotel nabízí několik typů pokojů. Standardní pokoje mají velkost 30 m2. Za příplatek je možné zajistit pokoje s částečným (partial SV) nebo přímým výhledem (SV) na moře či suity. V pokojích je možné ubytovat až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 11,99 let. Do dvoulůžkového pokoje je možné přidat vždy pouze 1 přistýlku. 

Restaurace, bary, stravování

V rámci all-inclusive hotel nabízí širokou škálu stravovacích zařízení. Ve 3 hotelových restauracích můžete ochutnat nejlepší asijská, italská a libanonská jídla, nebo si užít snídaně a obědy s přípravou jídel přímo před vámi. V barech si můžete vybrat z občerstvení a předkrmů kdykoliv během dne.

All-inclusive
Snídaně: pestrá snídaně formou bufetu a živé vaření (příprava jídel přímo před vámi)
Oběd: bufet s živým vařením a různými dezerty
Večeři: bufet a živé vaření, předkrmy a dezerty formou bufetu
Během dne i večera: lehká jídla a snacky
Nápoje: lokální a vybrané importované nápoje (alkoholické a nealkoholické nápoje) nonstop

Fitness a lázně

V hotelu je k dispozici posilovna. V lázních je možné navštívit saunu, parní lázeň či vířivku nebo si vybrat z nabídky procedur.

Aktivity v hotelu a okolí

Zamilujete si aktivity organizované animačním týmem, ale i pobyt ve vodním park Splash Water World (povolen vstup osobám nad 120 cm). Na nejmladší hosty čekají 2 dětské bazény – jeden se skluzavkami a druhy se speciálními aktivitami.
Pro aktivní hosty je k dispozici posilovna či skupinové fitness aktivity. Oblíbeným místem je vodní park Splash Water World (vstup od 120 cm výšky) a Floating aqua park. Pro děti ve věku 4-12 let je organizován zábavní program v RiuLand. Několikrát týdně hotel zajišťuje večerní zábavní programy s hudbou či představení. V blízkosti hotelu je i možnost provozování vodních sportů (za poplatek).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading