facebook
Marco Polo - Sunscape Akumal Beach Resort and Spa -

Sunscape Akumal Beach Resort and Spa

Zažijte atmosféru mexického Karibiku i s vašimi dětmi právě v resortu Sunscape Akumal Beach Resort Spa****!
Tento hotelový resort se rozkládá přímo na rozsáhlé pláži s bílým pískem, v samém srdci turistické oblasti zvané Mayská riviera, konkrétně v blízkosti historických a přírodních zajímavostí měst Tulum a Cobá.
Komfortní vybavenost pokojů v kombinaci s 5ti bazény, dětským (3-12 let) a i dorosteneckým (13-17 let) klubem, s několika restauracemi s bary, wellness centrem, možností sportovního vyžití a uceleným programem „Unlimited-fun“ (all-inclusive program), dělá z tohoto resortu ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou.


Fotogalerie


O hotelu

Hotelový resort Sunscape Akumal Beach Resort & Spa**** se nachází přímo na krásné pláži s bílým karibským pískem u letoviska Akumal, nacházejícího se v srdci Mayské riviery.
Resort nabízí širokou škálu pokojů, vždy s vysokým standardem ubytování a služeb, které jsou automaticky obsaženy v programu „Unlimited-Fun“.
Velkou devizou resortu je jeho poloha přímo na pláži s jistou dávkou soukromí i uvnitř areálu. V komplexu je 5 bazénů, 7 restaurací a 8 barů, tenisový kurt, dětský a dorostenecký klub, wellness a fitness centrum.
V těsné blízkosti hotelu je půjčovna automobilů.

Lokalita

Resort Sunscape Akumal se nachází přímo na pláži v klidném letovisku Akumal, které je vzdáleno 90 km /1hod 10min od mezinárodního letiště Cancún.

Popis pokojů

V resortu se nachází 362 pokojů. Všechny mají k dispozici balkon nebo terasu a jsou moderně vybaveny. Mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, koupelnu (vysoušeč vlasů, župan, toaletní potřeby), elektronický trezor (zdarma), satelitní TV, minibar, a kávovar / rychlovarnou konvici. V resortu jsou k dispozici i propojené pokoje pro pohodlný pobyt celé rodiny.
Na výběr jsou pokoje s výhledem na oceán, na bazény či do zeleně. V resortu se nachází i několik pokojů a suite tzv. edice „Sun Club“, které nabízí ještě vyšší míru komfortu a servisu než pokoje standardní: osobní služby concierge, rozšířený room servis, přístup na privátní terasy, prostornější terasy/balkóny často s výřivkou apod. Tyto pokoje vám rádi poptáme individuálně. V resortu se nachází též pokoje s přímým výstupem k bazénu. Tyto jsou z bezpečnostních důvodů vyhrazeny osobám starším 18 let a opět vám je rádi poptáme individuálně.

Bližší specifikace standardně nabízených pokojů:
Deluxe Tropical View (2 doubles): velikost pokoje 32m2, 2x dvoulůžko, výhled do tropické zeleně, balkon nebo terasa, max. obsaditelnost 4os (nebo 2 dospělí a 2 děti).
Deluxe Pool View (2 doubles): velikost pokoje 35m2, 2x dvoulůžko, výhled na bazén (s přímým výstupem k bazénu jsou pokoje vyhrazené osobám starším 18ti let), balkon nebo terasa, max. obsaditelnost 4os (nebo 2 dospělí a 2 děti.
Deluxe Oceanfront (2 doubles): velikost pokoje 50m2, 2x dvoulůžko, výhled na oceán, max. obsaditelnost 4os (nebo 2 dospělí a 2 děti).

Restaurace, bary, stravování

V resortu Sunscape Akumal se nachází 7 restaurací, které nabízejí občerstvení a nápoje v rámci programu „Unlimited-Fun“ po dobu 24 hodin denně vč. dětského menu. K dispozici je též 8 barů. U pokojů edice „Sun Club“ je nabídka rozšířena.

Fitness a lázně

Fitness centrum a wellness centrum s nabídkou masáží a kosmetických procedur.

Aktivity v hotelu a okolí

5 bazénů, oddělené kluby pro děti (3-12 let) a dorostence (13-17let), tenis, stolní tenis, cyklistika, vodní aerobik, šnorchlování, potápění, kajaky, paddleboard.


Proč si vybrat tento hotel

  • Skvělá poloha resortu: 1,5 hod od letiště, 10 min k památkám, přímo na pláži
  • Lokalita je vhodná k celoroční návštěvě, přičemž nejlepší období je od prosince do dubna.
  • Resort je priortitně určen rodinám s dětmi, které zde najdou širokou míru vyžití.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading