facebook
Marco Polo - Alp Sport Hotel Ciampedie -

Alp Sport Hotel Ciampedie

Dolomiti Superski - Val di Fassa
Vigo di Fassa


Fotogalerie


O hotelu

Úplně nově postavený hotel, který otevírá v sezóně 2020/2021, ideální pro milovníky hor, přírody a odpočinku. Hotel je vybaven recepcí, kavárnou/barem, výtahem, konferenční místností, jídelnou.

Lokalita

hotel s vynikající polohou v městečku Vigo di Fassa, centrum s restauracemi, bary a obchody cca 500 m. Lanovka cca 550 m. Město je obklopeno štíty Dolomit a nabízí tak úchvatné pohledy na většinu údolí Val di Fassa. Transfer od hotelu k údolní stanici Catinaccio.

Vzdálenost z Prahy: cca 695 km, 7 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 760 km, 7 hodin a 50 minut

Popis pokojů

suity jsou vybaveny WC, sprchou, fénem, telefonem, sat. TV, pokojovým trezorem, minibarem, internetovým připojením zdarma (WiFi), župany k zapůjčení, balkonem.

  • Junior Suite Monzoni: cca 30 m2, pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel a pohovka na spaní.
  • Junior Suite Roda die Vael: cca 38 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel a pohovka pro 2 os. na spaní.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. počet osob lze překročit o 1 dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze PLUS: snídaně formou bufetu (7.30-10 h.), pozdní snídaně až do 11 h., odpolední svačina (15-17 h.): antipasta, pizza, ovoce a sýr. K večeři výběr z menu o 4 chodech, saláty, sýry a ovoce formou bufetu. Speciální dětské menu a menu pro vegany/vegetariány na vyžádání při rezervaci.
Během snídaně, odpolední svačiny a večeře jsou vybrané nealkoholické nápoje zdarma (samoobsluha)

Fitness a lázně

zdarma: vstup do wellness zóny s krytým bazénem (cca 31 °C), venkovním bazénem s integrovanou vířivkou (vstup zevnitř), sauny jen pro dospělé (finská sauna, římská sauna, bylinná sauna, turecká parní lázeň, infrakabina), vířivka (cca 36 °C), zážitkové sprchy, odpočívárny. K dispozici ovoce a detoxikační čaj. Fitness (na vyžádání a za poplatek osobní trenér).

Aktivity v hotelu a okolí

program pro aktivní (vodní gymnastika, jóga, průvodcované túry, nordic walking, zimní turistické túry)
Pro rodiny: dětské postýlky, dětské židličky a vaničky k zapůjčení dle dostupnosti, dětská herna s míčky a skluzavkou, lezeckou stěnou, kreativním koutkem.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading